Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12862548
a
   Alüminyum Firma Rehberi Alaşımlı Alüminyumlar   
Alkeg_Tegopi Makina Sanayi A.Ş.
Sektör : Alaşımlı Alüminyumlar
Firma Yetkilisi : Onur İĞRET
Firma Telefon : 0 232 3767013-14ALKE 1955 senesinde Yüksek İnşaat Mühendisi Hazım Alakavuk ve Yüksek İnşaat Mühendisi Ayhan Kemaloğlu tarafından Antalya'da kurulmuştur. 1955-1960 yılları arasında daha çok binalar, sulama işleri, köprüler taahhüt eden ALKE 1960-1970 yılları arasında büyük çaplı sulama işleri, bina ve köprü işleri yapmıştır. 1970'li yıllar ALKE'nin edindiği tecrübenin ve ihtisas alanlarının başlangıcı olmuş, belli konularda Türkiye'nin önde gelen firmalarından birisi olmuştur.

Tersaneler, fabrika binaları, tüneller, öngerilmeli betonarme ve çelik boru hatları, yol inşaatları, beton barajlar, deniz yapıları, su arıtma tesisleri, lüks konutlar, ve Türkiye'de yeni yeni uygulanmaya başlanan kazısız boru döşeme (pipe jacking, yatay yönlendirmeli delgi) ALKE'nin kendisini kabul ettirdiği alanlardır.

Ayrıca 1987 yılına kadar olan bir çerçevede diğer alanlarda da yatırım yapılmış, bu amaçla Antalya'da bir un fabrikasi ile İzmir'de paslanmaz çelik mutfak eşyaları üreten fabrikalar kurulmuştur. İzmir ve Ankara'da kozmetik sektöründe yatırımlar yapılmıştır.1995 yılında ise Turizm alanında yatırıma başlanmış ve Antalya Konyaaltı'nda 1996 yılında Aqualand - Su Oyunlari Parkı, 1998 yılında Adana'da Aqualand Su Oyunları, 2002 yılında Antalya Konyaaltı'nda 400 dönüm alana yapılan "Beach Park" eğlence ve alışveriş tesisleri hizmete girmiş olup, 2003 Nisan ayında da Antalya'da 650 yataklı Hillside Su Hotel işletmeye açılmıştır.

2007 yılında ALKE rüzgar enerjisi sektörüne giriş yapmıştır ve rüzgar enerjisi santralleri (RES) için kanat ve çelik kule imalatı yapmak üzere fabrika kurma çalışmalarını başlatmıştır. Dünyanın önde gelen RES montaj firmalarından Alman SSC-Montage ile ortak yeni bir şirket kurulmuş ve RES projelerinin montaj ve inşaat işleri de ALKE'nin faaliyet alanına dahil olmuştur. ALKE Grubu, Portekizli RES kuleleri üreticisi TEGOPİ ile ortak kurulan ALKEG-TEGOPİ Metal San. ve Tic. A.Ş iştiraki ile RES kuleleri, yine ALKEG iştiraki ile de RES kanatları üretimini İzmir'deki tesislerinde gerçekleştirmektedir.RES projelerinin imalatında Türkiye'de tek firma olarak başlamış bulunmaktayız. Aldığımız projeleri fabrika teslim veya saha montajı bitirilmiş olarak teslim etmekteyiz. Fabrika yapısı olarak, işçi yapısı olarak sadece bu iş üzerine eğitim almış ve yapılandırılmış Türkiye'nin ilk fabrikasıdır. İzmir foça da kurulacak olan 100mt. Nordex firmasına ait 5 kulenin imalatında son safhaya gelinmiştir. Yeni projeler ile daha iyi ve kaliteli üretim yaparak hedeflediğimiz yıllık üretimi gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda da son sürat çalışıyoruz.Adres : A.O.S.B. 10000 Sok. No:5 Çiğli - İZMİR
Şehir : İzmir
Tel : 0 232 3767013-14
Fax : 0 232 3767290 / 0 232 3767335
Gsm :
Web :
E-mail : onurigret@alkeg-tegopi.com.tr

Firma Adınız:
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Telefon: +90
GSM: +90
Notunuz:

 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .