Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2HpCrhk

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12311990
a
   Alüminyum Firma Rehberi Makine   
IMAX Punching Systems
Sektör : Makine
Firma Yetkilisi : Fatih Bayer
Firma Telefon : 02126093718Nisan Makina 2005 yılında İstanbul da kuruldu. Başlangıçta küçük bir aile firması olarak başlayan Nisan Makina, kurumsal hamlelerle farklı ülkelerde ofis açarak ve profesyonel kadrosuyla bambaşka bir profil çizdi . 2005 yılında çıkılan yolculukta , şu an 5 kıtaya, 35 farklı ülkeye ve 70’ten fazla firmaya hizmet vermekteyiz.

Nisan Makina’nın alt firması olan IMAX, kurulduğu 2012 yılından itibaren Alüminyum Panç sistemlerine odaklanmaktadır. Nisan Makinanın kazanmış olduğu tecrübeyi çok iyi kullanan Imax kısa sürede kademeler atlayarak , birçok referans kazanmıştır. Imax Panç Sistemleri kurumsal olarak kalite , müşteri memnuniyeti ve inovasyona önem verir .

Imax gücünü genç ve dinamik personelinden almaktadır . Bu gücün desteğiyle üretimimizin %80’ni ihraç etmekteyiz. Ayrıca Imax KAIZEN sistemlerinde kendini her gün geliştirmektedir . Sürekli iyileştirme metodolojimizi firmanın bir çok departmanın da kullanmaktayız . Özellikle üretim alanında kullandığımız için , kalite kontrol ve üretim kalitesi her geçen gün daha iyiye gitmektedir . Firma olarak salt basit işlerden öte karşımıza çıkan zorlukları aşarak , yeni mücadeleler ile sürekli kendimizi geliştirmekteyiz . Böylece müşterilerimize çözüm sunarken edindiğimiz tecrübe ve bilgi ile en inovatif ve en uygun çözümü sunmaktayız .Sunulan çözümün hem kendi açımızdan hem müşteri açısından sürekli iyileştirmeye gitmesi , çözümün ve ürünün kalitesinin artması amacıyla IMAX uzun dönem iş ortaklıklarına öncelik verir .

Aluminyum profil ve mimari sistem pançları üreten firmamız , üretiminizde gösterdiğiniz özeni tüm tasarım ve uygulamalarında Verimlilik, Güvenlik ve Teknoloji uygulayarak size çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

İnavasyon Imax için bir zorunluluktur.

Aluminyum panç kalıplarında profilinize yapılacak işlem için en uygun kalıp çeliğini kullanarak vakum fırınlarında istenen teknik şartlara en uygun ısıl işlemi süreci tamamlanır .

Firmamız alanında uzman tasarım ekibiyle son teknoloji programlar kullanır. CAM/CAD vb programları kullanarak 3D modelleme sistemiyle çözümlerini sunar.

Ürünlerimizin üretim öncesi aşamasında verimlilik ve güvenlik açısından düşünerek, Aluminyum Panç & Pres siparişleriniz için size en uygun tasarımı tasarlar . Ürünlerimiz ve parçaları lazer ile yazılarak etiketlenmiştir . Ürünlerimizin uzun süre yolculuk ya da depo şartlarını öngörerek, logolu ahşap sandıklarda paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Firmanıza özel gümrük mevzuatlarına uygun paketleme sandıkları hazırlıyoruz. Korozyon gibi dış etkenler için özel yüzey kaplama sıvıları kullanıyoruz.

Imax geniş ürün çözüm havuzuyla sizlere rekabetçi çözümler sunar.

Müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için yeni projeler ve yeni sorunlarla kendimizi geliştirmekten onur duyuyoruz .• Genç, dinamik ve uzman personel

• Güvenli ve uzun ömürlü ürünler

• Yenilikçi ve modern tasarımlı ürünler

• Geniş ürün ve model yelpazesi

• Son teknolojik ürünler

• Optimum üretim , esneklik ve fiyat dengeleme için kullanıma göre çok çeşitli çözümler

• Kolay parça tanımlama : Her bir parçanın referans numarası lazer ile yazılır . Parça değişimi pimli sistemle hızlı yapılır .

• Hızlı yedek parça temini

• Hızlı gönderim : Kısa sürede aşınan parçalar ( kırılan parçalar için acil ihtiyaç olunduğunda stoğumuzdan gönderilecektir ).

• 1 yıl Garantili ürünler

• Uluslaraarası geçerliliğe sahip sertifikalar

• Kullanım kılavuzu ve Güvenlik talimatları
Adres : Çiçeksuyu Cad. 29 Yeşilpınar Mah. Eyüp İStanbul
Şehir : İstanbul
Tel : 02126093718
Fax : 02126093719
Gsm : 05333138980
Web : www.imaxpunch.com
E-mail : fbayer@nisanmakina.com

Firma Adınız:
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Telefon: +90
GSM: +90
Notunuz:

 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .