Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2HpCrhk

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12311876
a
   Alüminyum Firma Rehberi Alüminyum Kompozit Panel   
SİSTEM METAL YAPI A.Ş.
Sektör : Alüminyum Kompozit Panel
Firma Yetkilisi : VOLKAN TERZİOĞLU
Firma Telefon : 02826611010Sistem Metal Yapı Reklam Malzemeleri ve İnşaat San. Tic. A.Ş.60 yılı aşan Kurumsal Kimlik (CID) çalışmaları ve kompozit panel kullanımı tecrübesine sahip Peker Ailesi tarafından 2002 yılında kurulmuş olup ana faaliyet alanı, alüminyum kompozit panel üretmek ve pazarlamasını yapmaktır.

Kemah Grup bünyesinde faaliyetlerine devam eden ALBOND - Sistem Metal, kurulduğu yıllardan 2004 yılına kadar Alüminyum Kompozit Panel Ülke Distribütörlükleri yapmıştır. 2005 yılı Mayıs ayı içerisinde kendi üretim tesislerinde 1 adet B2 sınıfı kompozit panel üretim hattı ve yıllık 1.750.000 m2 kapasite ile üretime başlamış olan ALBOND- Sistem Metal kurulduğu günden bugüne kaliteye verdiği önem nedeniyle özellikle ihracat alanında aranan markalar arasında yerini almış ve hızla büyümüştür.

2010 yılında Tekirdağ Çorlu’da inşaatı tamamlanan yeni fabrika binasında bugün 30.000 m2 kapalı alan içinde kompozit panel üretimini başarıyla sürdüren ALBOND - Sistem Metal, üretim kapasitesini 4 Adet Kompozit panel üretim hattı ile yıllık 7.500.000 m2 çıkarmış ve A2, B1 ve B2 yanmazlık sınıflarında üretim yapan sektör lideri pozisyonunu perçinlemiştir.

Tek işi Kompozit Panel üretimi olan ve 4. hat yatırımı ile Kompozit panel üretiminde Türkiye’de ilk 2 metre genişliğinde üretim yapma imkânına ulaşan ALBOND - Sistem Metal, Kompozit panel hatlarına ilave olarak yıllık 20.000 Ton kapasiteli ve ileri teknoloji ürünü Alüminyum Bobin Boyama hattı, Dünya devi Boya üreticilerinin işbirliği ile kendi tesislerinde kurduğu Boya üretim hattı ve yine Boyalı Alüminyum tamamlayıcısı olarak Dilme ve Boy kesme hatlarına da yatırım yaparak Entegre Üretim Tesisi yatırımını tamamlamıştır.

İhracatçılar birliği tarafından 5 ödül ile ödüllendirilen ALBOND-Sistem metal, üretiminin %45 ini başta Avrupa ülkeleri (%80 ihracat İspanya, İngiltere, İtalya, Fransa, Almanya, Polonya vb.) olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraçetmektedir. Alüminyum kompozit panel ihracatında Türkiye’de birinci sırada olan sistem metal İhracatını en çok arttıran Alüminyum inşaat ürünleri üreticisi firmalar arasında birincilik ödülüne(IMMIB) layık görülmüştür.

Sistem Metal, kurulduğu günden bugüne Türkiye’nin kendi sektöründe öncü ve lider firması olarak hızla ilerlemekte, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları (ISO 500) arasındaki sıralamada yerini her yıl geliştirerek üst sıralara doğru istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Türkiye’ye değer katmak için var gücü ile çalışmakta ve gerçekleştirdiği hedeflerine her geçen gün bir yenisini eklemektedir. Sistem Metal, sadece Türkiye’de değil, dünyada da ses getirecek yeni başarıların altına imza atmak için büyümeye ve büyütmeye var gücü ile devam etmektedir. .

SİSTEM METAL KURULDUĞU 2002 YILINDAN BU YANA ALBOND MARKASIYLA ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANEL SEKTÖRĞNDE FAALİYET GÖSTEREN, 2005 YILINDAN İTİBAREN DE ÜRETİCİ OLARAK BU SEKTÖRDE OLAN BİR FİRMADIR. BUGÜN 4 KOMPOZİT PANEL HATTI, 1 BOBİN BOYAMA TESİSİ, 1 BOYA HAZIRLAMA ÜNİTESİ, 1 BOY KESME VE DİLME HATLARI İLE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. 7.500.000 M² KOMPOZİT PANEL, 20.000 TON BOBİN BOYAMA KAPASİTESİ BULUNMAKTADIR.Adres : HATİP MAH. ALİ OSMAN ÇELEBİ BULVARI NO:140 ÇORLU/İSTANBUL
Şehir : İstanbul
Tel : 02826611010
Fax :
Gsm :
Web : www.albond.com.tr
E-mail : info@albond.com.tr

Firma Adınız:
Adınız Soyadınız:
E-Posta:
Telefon: +90
GSM: +90
Notunuz:

 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .