Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
Okkalar İnşaat’tan Konya ve Kartal’da Erken Teslim, Çengelköy’de Yeni Proje
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11807226
   Haberler ET: 05-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
Arfen Group YAPI FUARI – TURKEYBUILD’DE İlgi Odağıydı

Yapı sektörünün uluslararası zirvesi olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 23 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. 40 yıldır sektörün bütün unsurlarını bir araya getiren Fuar, bu yıl da sektörün kalbinin attığı bir platforma dönüştü. YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sektöre ev sahipliği yaptı. Fuar, gerçekleştirdiği uluslararası etkinlikler ve yarattığı iş olanaklarıyla bu yıl da yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin odağı oldu. Fuara 100.000 m2 kapalı ve açık alanda, 1.000’in üzerinde katılımcı firma, 18.640 ürün ve hizmetiyle katıldı. Sektöre soluk kazandıran, firmalara iş birliği fırsatları sunan, sektör profesyonellerine bilgi akışı sağlayan Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’u bu yıl 82.427 kişi ziyaret etti.Sektörün genç ama dinamik firmalarından olan ARFEN Group fuarda göz dolduran firmalardan biri olarak öne çıktı. 1999 yılında "çözüm üretir" sloganı ile çıktığı yolda 15 yılı aşkın süredir yapı ve sanayi sektörünün ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında çözüm üretmektedir. Sadece iç piyasada değil uluslararası pazarlarda da iş ortakları ile birlikte önemli başarılara imza atmayı başaran ARFEN Group "kalitede süreklilik ve müşteri odaklı yaklaşım"ı ilke haline getirmiş ve bu çizgisinden taviz vermeyen şirket politikasıyla ilerleyerek sektörün gözde firmalarından biri haline gelmiştir. 


ARFEN Group, İstanbul Hadımköy ve Çorlu Organizede  12,000 m2 kapalı alanda üretimini sürdürmektedir. Üretimde ihtisaslaşmayı ilke edinen yönetim anlayışı ile sektörün öncüleri arasında yerleşmiş, plastik ve alüminyum endüstrisinde önemli üreticiler ligindeki yerini almıştır. Yatırım ve geliştirmelerdeki sürekliliği ile  yüksek kalite standartları ile üretilen Arfen dilatasyon profilleri, Arfen Köprü genleşme profilleri ve mesnetleri, Arfen  dekorasyon profilleri, Viny duvar ve köşe koruma sistemleri, Flymat paspas sistemleri , Hydroflex dilatasyon ve pah bantları, sayısız alüminyum ve plastik profilleri üretimi ile yapı sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 


ARFEN Group, yurt içindeki bu atılımlarıyla birlikte yurt dışında da 30 ülkede sayısız projelere imza atılmıştır. 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .