Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İlk 500 Dev Kuruluş Açıklandı Türk Alüminyum Sektörü Adına Gurur Duyduk…
 
ASAŞ, Bilim, Sanat ve Sanayiyi Buluşturarak Büyüyor
 
Saray Alüminyum ISO 500’de 232. sırada yerini aldı
 
ARSLAN ALÜMİNYUM YATIRIMDA VE ÜRETİMDE GÖSTERDİĞİ YÜKSEK PERFORMANSLA İSO 500’DE YERİNİ ALDI
 
İSO 500 SIRALAMASINDA YER ALAN SİSTEM ALÜMİNYUM, ÜRETİMDEN GELEN ÖNCÜ GÜCÜNÜ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ
 
Güçlü Yatırımlar ve Güçlü Duruş Akpa Alüminyumu, İSO İlk 500 Arasına Yükseltti.
 
DG VİSİON YAPI FUARI – TURKEYBUILD’DE ÖNE ÇIKAN FİRMALAR ARASINDAYDI
 
insulbar Beşikten Beşiğe (Cradle to Cradle) Materyal Sağlık Sertifikası Aldı
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

https://www.insulbar.de/tr/

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

Toplam Ziyaret : 8364705
   Haberler ET: 05-07-2017 Yazdır   Tavsiye Et
Zahit Alüminyum, 40. İstanbul Yapı Fuarında Yeni Aluminance Sistem Serilerini Sergiledi.

Alüminyum sektörünün lider firmalarından Zahit Alüminyum, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 40. Yapı Fuarında yerini aldı.  Alüminyum sektörünün lider firmalarından Zahit Alüminyum, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen 40. İstanbul Yapı Fuarına katıldı. Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan 40. İstanbul Yapı Fuarında 7 nolu salonda yer alan 432 nolu Zahit Alüminyum standı, fuar süresince yerli ve yabancı ziyaretçilere ev sahipliği yaptı. 


Zahit Alüminyum’un uzman satış ekibi tarafından standı ziyaret eden tüm ziyaretçilere Euro normlarına uygun, ergonomik, ısı yalıtımlı ve ekonomik yeni Aluminance alüminyum pencere serilerinin yanı sıra yeni nesil kapı pencere serileri hakkında geniş kapsamlı bilgilendirme yapıldı. Birçok farklı uygulamaya göre tasarlanan Aluminance W55+ W65+ W75+ pencere sistemlerinin ve eko_sürme serisinin tanıtımı yapıldı. Zahit Alüminyum’un uzman satış ekibi ayrıca Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde, Zahit Alüminyum entegre tesislerinde üretilen ürünler hakkında geniş bilgiler verip, ürün broşür ve katalogları dağıttılar. Fuar süresince Zahit Alüminyum tanıtım filminin gösterimi gerçekleşti. 


Aluminance pencereler pek çok özelliği bir arada sunuyor 


Alüminyum Pencere Sistemleri birçok farklı pencere ve diğer elemanlar için profillerden, çok çeşitli açılış şekillerine kadar pek çok özelliği bir arada sunuyor. 45 mm’den başlayıp 75 mm derinliğe kadar ulaşan sistem çeşitliliğine sahip Aluminance sistemler, özel izolasyon bariyerlerinin kullanımı ile  yüksek İzolasyon  özelliği sunabiliyor. Çeşitli kasa profili derinliklerine göre değişik isimler ile anılan bu serinin en çok uygulanan izolasyonlu sistemlerini ise W55+  W65+ ve W75+ oluşturuyor. 


Aluminance kapılarda da farklı aksesuarlar ile yenilik yaratılıyor


Aluminance  kapılarda da zengin bir aksesuar çeşitliliği sunuluyor. Standart kapı  yanında son derece estetik görünüme sahip eşik profilleri ile yüksek izolasyon sağlanıyor. Ayrıca  gizli menteşeler, özellikle mimarlar ve nihai kullanıcıları estetik açıdan son derece memnun edici. Kapı kollarında ise tüm teknik ve estetik beklentileri karşılayacak bir çeşitlilik bulunuyor. Modern görünümlü son derece çekici ev giriş kapılarının yanı ek aksesuarlar ile uzaktan kumanda ve sadece tanımlanan kullanıcıları tanıyan, parmak izi ile açılıp kapanan sistemleri hayata geçirmeyi sağlıyor.Aluminance sistemler  yine farklılığını kanıtlıyor. Sistem yelpazesi içerisinde düz hatları ile net bir görünüm sunan doğramalar, modern alüminyum sistemlerinin tüm avantajlarını kullanarak dışa ve içe açılabilen kapı ve pencereler, yüksek ısı yalıtımı ile geleneksel ahşap görünümünü birleştiren pencereler, gizli kanat imkanı sağlayabilen  doğramalar, çift kanatlı pencere sistemi ile yüksek ses ve ısı yalıtımı taleplerine cevap veren ve kanatların içine jaluzi takılabilen doğramalar,  katlanır kapı ve pencereler, sürme sistemler bulunuyor. 


Aluminance; geniş açıklıklar, bol ışık ve birçok tasarım seçeneği gerektiren projelerde kullanılmak için tasarlanan sürme sistemler ve kullanıcıya özel tasarım yapılabilmesini sağlayan, iç mekanlarda kullanılan yalıtımsız sistemler ile son derecede yüksek kalitede, güvenli ve ekonomik çözümler sunuyor. 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://www.businessandminds.com

http://www.asosmimarlik.com

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .