Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2017’nin ikinci 500 büyük firması açıklandı; Listede 12 Alüminyum Firması var
 
İHRACAT ŞAMPİYONU ERDOĞANLAR İKİNCİ 500’DE
 
İKİNCİ 500’DE YER ALAN FABAL ALÜMİNYUM BAŞARIYA DOYMUYOR
 
SİSTEM METAL SEKTÖRÜN VE EKONOMİNİN GURURU OLMAYI SÜRDÜRÜYOR
 
Burak Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. ‘A’dan Z’ye Hayatın Her Yerinde’
 
ALFA METAL’İN ZİRVELERE DOĞRU YÜRÜYÜŞÜ SÜRÜYOR
 
Türk Alüminyum Sektörüne
 
ASAŞ’ta DigitALL Dönüşüm
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11526572
   Haberler ET: 14-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Saray Alüminyum Binaları Güvenlik ve Estetikle Giydiriyor


Tümüyle yerli ürün kullanarak ortaya çıkardığı panellerlemüteahhitlerden kalite ve performans açısından tam not alan Saray Alüminyum, 2001 yılından bu yana, binaları güvenlik ve estetikle giydiriyor. Sürekli inovasyon yaparak, sektörü yenilikçi ürünlerle buluşturan Saray Alüminyum, ürettiği ürünlerinin % 50’sini farklı ülkelere ihraç ediyor.


Çevreci Saray Mimari Sistemleri Yüzde 40’a Varan Enerji Verimliliği Sağlıyor


1980 yılından bugüne alüminyum ekstrüzyon ürünleri ve yüzey işlemleri konusunda faaliyet gösteren Saray Alüminyum’unekstrüzyon (profil) çeşitleri mimari sistem ürünleri ve mühendislik ürünleri olmak üzere iki ana gruba ayrılıyor.Isı, ses, enerji verimliliği ve daha geniş alan görme konularını dikkate alan Saray mimari sistemlerinden, Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Kapı Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Çatı, Işıklık Sistemleri, Sabit, Kayar ve Katlanır Güneş Kırıcı Sistemleri ve Saray Cotta Cephe Kaplama Sistemi ile yüzde 40’a kadar enerji verimliliği sağlanabiliyor.


SARAY AR-GE’si İş Başında


SARAY AR-GE’sinin geliştirdiği son ürün olan SARAY Cotta, cephe kaplama için mimarlara alternatif bir malzeme sunmuştur. Saray Cotta, %100 Alüminyum profilden oluşan bir sistemdir. Özelliği tuğla ya da ahşap görünümlü olarak üretilebilmesidir. Yatay ve düşey derzleri ile cephede estetik bir görüntü sağlar. Saray Cotta mimari proje ve cephenin durumuna göre istenilen boyutta üretilebilme imkanına sahip olup, işçilik, zaman ve maliyet açısından da büyük avantaj sağlar. Ayrıca 7 kg/m2 gibi düşük birim ağırlığı sayesinde binaya ilave yük getirmez. Ve bu özelliği ile pişmiş kil malzemelere göre işçilik, zaman ve maliyet açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Qualicoat boya teknolojisi ile üretilen Saray Cotta, profiller kirlenmez, solmaz, yangına karşı emniyetli, uzun ömürlü ve çevre dostudur.


Saray PVC ise mükemmel yalıtım özellikli sistemleri ile enerji sorununa çözüm getirirken, aynı zamanda sesin-tozun, hava kirliliğinin içeri girmesini önleyerek, ev kadınının işini kolaylaştırır.


Saray PVC kaliteli ve doğru oranlardaki hammadde formülasyonu sayesinde, çok uzun ömürlü bir malzemedir. Montajından yıllar sonra bile bu özelliği sayesinde ilk günkü rengini ve parlaklığını korur. Güneşin kavurduğu yerlerde sararma yapmaz, soğuğun dondurduğu yerlerde de kırılma yapmaz. S-60 Kapı Pencere Sistemi, S-70 Kapı Pencere Sistemi, S-750 Sürme Sistemi, S-790 Sürme Sistemi seçenekleri mevcuttur.


Kompozit Panel Üretiminde En Son Teknoloji


Saray Alüminyum, mimari sistemlerin yanında, makina ve elektrik sektörlerinin ihtiyacı olan çeşitli şekil ve büyüklükteki sanayi profilleri, standart kesitli profiller ve borular da üretiyor. 2008 yılının ilk çeyreğinde kompozit panel üretimine başlayan Saray Alüminyum, Türkiye’de bir ilk olarak NANO (kendiliğinden temizlenen) yüzey kalitesine sahip alüminyum kompozit paneller ile B1 Yangın Sınıfı alüminyum kompozit panellerin üretimini de gerçekleştiriyor. Firmanın 2010 yılında işletmeye alınan ikinci levha boyama tesisi ile kompozit panelleri daha kısa sürede ve projeye uygun istenilen renkte üretebiliyor.


Saray Alüminyum Binaları Güvenlik ve Estetikle Giydiriyor


Mimari sistemler, sanayi profilleri, standart kesitli profiller ve boruları da üreten Saray Alüminyum, Türkiye’de ilk kez üretimini gerçekleştirdiği özel kaplama panelleriyle de Türkiye’nin yüksek binalarını “güvenlik” ve “estetikle” giydiriyor. Saray’ın üretime başlamasından önce tümüyle yurtdışından ithal edilmek zorunda kalınan “mineral dolgulu A2 yanmazlık sınıfı” kompozit paneller, Avrupa Birliği standartlarıyla bir süredir Saray tarafından Türkiye’de üretiliyor. Saray Alüminyum’un tümüyle kendi AR-GE çalışması sonucunda üretimine başladığı bu özel paneller, yangın yönetmeliği gereği, 21.5 metrenin üzerindeki tüm binalarda zorunlu olarak kullanılıyor.


Saray Alüminyum’un ürünü, çok katlı binalar, gökdelenler, endüstriyel binalar, kamu binaları, tüneller, havaalanları, hastaneler, AVM’ler, stadyumlar, tren ve metro istasyonları, oteller gibi, yangın yalıtımının önemli olduğu tüm yapılarda kullanılabiliyor. Paneller bu binaların dış cephe, iç duvar, tavan ve ara bölme kaplamalarında, kara ulaşım aracı kaplamalarında, tren ve gemilerin iç dekorasyonlarında uygulanabiliyor; mimar ve tasarımcılara yaratıcı ve özgün binalar yapmak için sınırsız fırsatlar sunuyor.Tema İstanbul, Kale Avrupa,  OneTower Ankara, Moment İstanbul, Selenium Ataköy,  Aypark İzmir gibi büyük projelerin tercihi Saray Alüminyum oldu.


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .