Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2017’nin ikinci 500 büyük firması açıklandı; Listede 12 Alüminyum Firması var
 
İHRACAT ŞAMPİYONU ERDOĞANLAR İKİNCİ 500’DE
 
İKİNCİ 500’DE YER ALAN FABAL ALÜMİNYUM BAŞARIYA DOYMUYOR
 
SİSTEM METAL SEKTÖRÜN VE EKONOMİNİN GURURU OLMAYI SÜRDÜRÜYOR
 
Burak Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. ‘A’dan Z’ye Hayatın Her Yerinde’
 
ALFA METAL’İN ZİRVELERE DOĞRU YÜRÜYÜŞÜ SÜRÜYOR
 
Türk Alüminyum Sektörüne
 
ASAŞ’ta DigitALL Dönüşüm
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

https://www.insulbar.de/tr/

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

Toplam Ziyaret : 11275494
   Haberler ET: 14-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
MODERN VE ŞIK YAPILARA ALUMINANCE İMZASI

ADANA / Sektöründe 35 yıllık tecrübesi bulunan Zahit Alüminyum’un şık, uzun ömürlü, kullanışlı, çevreci ve ekonomik özellikleri nedeniyle modern mimaride kullanımı hızla artan prestij markası “Aluminance” ile yapılar artı değer kazanıyor.


Zahit Alüminyum’un, başta yapı sektörü olmak üzere otomotiv,  enerji, reklamcılık, beyaz eşya, mobilya, elektrik-elektronik, makine imalatı, havacılık ve savunma sanayi gibi geniş bir yelpazeye hitap eden alüminyum piyasasına,  Zahit Alüminyum güvencesiyle kazandırdığı  “Aluminance” sektörde aranan bir marka haline geldi.


Zahit Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Zahit Balbay, inşaat sektörünün daha çevreci, şık, uzun ömürlü ve kullanışlı malzemelere yönelmesiyle   “doğa dostu” bir metal olan alüminyumun öneminin daha da arttığını, bu kapsamda Zahit Alüminyum olarak, 2011 yılında sektöre kazandırdıkları 'Aluminance' markasıyla alüminyum profil ve kompozit panel üretimi yaptıklarını bildirdi.


Balbay, birinci kaliteyi temsil eden A ve ingilizce’de parlaklık anlamına gelen Luminance’nin birleşiminden doğan Aluminance markasının artık Zahit markası gibi güvenle ve kalite ile eşdeğer anıldığını ifade ederek, şu bilgileri verdi:


“Aluminance; çevresel koşullar, boyutsal talebi karşılayabilen dayanım, mimari estetik, kullanım kolaylığı ve optimum fayda faktörleri dikkate alınarak tasarlanan sistemleri ile kullanıcıyı cezbediyor. Aluminance ile tüm sektörel gelişmeleri, teknolojik yenilikleri ve müşteri taleplerini dikkate alarak, proje bazlı yenilikçi çözümler sunuyoruz. Siparişin başından teslimatına kadar geçen süreçte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz."


Zahit Balbay, günümüz mimarisine çözüm ortağı olan Aluminance sistemlerinin, birçok seçkin ve prestijli konut, iş merkezi, okul, AVM, hastane, banka gibi özel yapılarda ve kamu yapılarında kısaca mimarinin olduğu her yerde güvenle kullanıldığını ifade etti. 


KOMPOZİT PANEL 


Balbay, bir yapı sistem markası olan “Aluminance” adı altında alüminyum profilin yanı sıra kompozit panel üretimi de yaptıklarını, bu ürün grubunda  “Aluminance Plus” ve “Aluminance Class” markaları ile farklı müşteri beklentileri ve taleplerine cevap verdiklerini bildirdi.


İki alüminyum levha arasına polietilen dolgu yerleştirmek sureti ile elde edilen kompozit panellerin, hafif yapısı, taşıyıcı sistem ve kolonlara ekstra yük bindirmeden yüksek standartlı binaların yapılmasına zemin hazırlamasından dolayı da yoğun tercih gördüğünü belirten Zahit Balbay, “Kompozit panelde şu anda B1 ve B2 normlarında üretim yapıyoruz. Yeni yılın ilk aylarında hizmete açılacak yeni tesislerimizle A2 normlarında da üretime geçeceğiz” diye konuştu.


YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER


Balbay, Aluminance markası ile tüm sektörel gelişmeleri, teknolojik yenilikleri ve müşteri taleplerini yakından takip ederek sunduğu yenilikçi çözümler ile her zaman kendi alanında lider olmayı hedeflediğini kaydetti. Globalleşen dünyanın rekabet ortamında, bir ürünü üretirken her bütçeye hitap edilmesinin önemli bir ticari zorunluluk olduğunu belirten Balbay,  “Biz de bunu düşünerek, 2011 yılında satışa sunduğumuz prestij markamız olan Aluminance’ın yanı sıra yine profil ve kompozit panel üretimi yaptığımız ‘Vetrina’ markamız ile de daha ekonomik koşullarda çözümler sunuyoruz” dedi.


Zahit Alüminyum, Aluminance, Vetrina, Zahit markaları ile alüminyum profil, Aluminance, Vetrina markaları ile kompozit panel, Solarfield markası ile de gün ışığını elektrik enerjisine dönüştüren fotovoltaik güneş paneli üretimi gerçekleştiriyor.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .