Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

https://yapifuari.com.tr/Online-Davetiye?utm_source=banner&utm_medium=yap%C4%B1_banner&utm_campaign=

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12049190
   Haberler ET: 15-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Artaş İnşaat 40 Yıllık Deneyimini ve Türkiye’nin Potansiyelini Körfezli Yatırımcılara Tanıttı

Körfez bölgesinin önemli  gayrimenkul fuarlarından Expo Turkey by Qatar’a satışı devam edenprojeleriyle katılan Artaş İnşaat, Türkiye’nin yüksek yatırım potansiyelini Körfezli yatırımcılara sundu.Avrupa Konutları markasıyla inşaat sektörünün en güvenilir firmaları arasında öne çıkan Artaş İnşaat, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Körfezli yatırımcıların ilgi odağındaydı.


Uluslararası alanda büyük ölçekli projeler geliştirien Artaş İnşaat,Expo Turkey by Qatar’daKörfez bölgesi yatırımcılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.


Artaş İnşaatfuarda; Avrupa Konutları Yamanevler,Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Residence & Office Ataköy, Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 ile ortak girişimlerle geliştirilen Vadistanbul ve Tema İstanbul’un tanıtımını yaptı.


Körfezli yatırımcıların Türkiye’deki gayrimenkul piyasasıyla yakından  ilgili olduklarını belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya;Türkiye’deki gözde projelerimizi40 yıllık deneyimimizle yabancı yatırımcılara sunduk.Şuana kadar toplamda 17.500 konut ürettik. Bugün geldiğimiz noktada markamızın ve ülkemizin yatırım potansiyelini uluslararası arenaya taşıyarak en doğru şekilde tanıtımını gerçekleştirdik.


TÜRKİYE - KATAR İLİŞKİLERİ FUARLA KUVVETLENDİ


Katar, hükümetimizle ve Sayın Cumhurbaşkanımızla olan ilişkilerinden ötürü bize sıcak bakıyor. Geçen yıl da fuara katılmıştık ve bir projeden yaklaşık 50’ye yakın daire satışı yapmıştık. Biz Artaş İnşaat olarak blok satışları yapmıyoruz, genelde tek daire olarak satışlarımız oluyor ve bloklar arasında dağılımını yapıyoruz. Tema İstanbul’da 56 tane yabancı satışımız var, şu anda oturuyorlar. En fazla Vadistanbul’un 1. ve 3. etabında yabancı satış var. O projemizde fuardan bu güne kadar 70’e yakın satış gerçekleştirdik.


Katarla ilgili geçmişteki ilişkilere baktığımızda verimli bir dönemdeyiz diyebilirim. Sektör olarak beklentimiz yüksek. İstiyoruz ki yabancıya satışlarımız Türkiye’deki satışlara bir çeşit olsun. Katarla ticari ilişkilerimizin önümüzdeki dönemlerde daha fazla güçleneceğine inancım tamdır.


Bu arada güzergahı netleşen Kanal İstanbul projesi bizi heyecanlandırdı. Kanal İstanbul, başta ülke ekonomimiz olmak üzere inşaat sektörümüz açısından çok önemli bir proje. Bizim de o bölgede Kanal İstanbul projesinin çok daha öncesinden Artaş İnşaat olarak yatırımlarımız vardı. Artaş İnşaat’ın yanısıra Emlak Pazarlama ile kurulmuş Öztaş ve Biocity gibi şirketlerimizin yaklaşık 400-500 dönüme yakın Kanal İstanbul’a komşu Resneli’de arazilerimiz var. Kanalın şekillenmesine bağlı olarak buradaki yatırımlarımızı hareketlendireceğiz. 


TÜRKİYE’NİN DEV PROJELERİNİ KATAR’A TAŞIDIK


Tema İstanbul, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük gayrimenkul projesiyken, Vadistanbul’da Türkiye’nin en büyük sanayi dönüşümü ve en büyük karma konseptli projesidir. Her iki proje de ülkemizin uluslararası alandaki vitrin projeleridir. Türkiye, gayrimenkul yatırımı anlamında yabancıların nezdinde de potansiyeli yüksek bir ülke. Bu anlamda biz de sektördeki deneyimimizi ve finansal gücümüzü ortaklarımızla da birleştirerek Türk inşaat sektörünün sembolü olarak gösterilen Tema İstanbul ve Vadistanbul projelerini hayata geçirdik.Uluslararası alandaki vitrin projemiz Tema İstanbul ve Vadistanbul’un yatırımcısı olmaktan büyük keyif alıyoruz.


1.2 MİLYAR TL’LİK YAMANEVLER PROJEMİZİNDE YER ALDIĞIAVRUPA KONUTLARI MARKAMIZI KATARLI YATIRIMCILARA TANITTIK


Expo Turkey by Qatar fuarına; Ortak girişimlerle hayata geçirdiğimiz Vadistanbul, Tema İstanbul projelerimizin yanı sıra Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Office Ataşehir ve Avrupa Residence Office Ataköy projelerimizle katılarak fuar ziyaretçilerine tanıttık. Yine  Anadolu Yakası’nda1.2 milyar TL yatırımla hayata geçirdiğimiz Yamanevler projemizi Katarlı yatırımcıların beğenisine sunduk .


AVRUPA KONUTLARI BAŞAKŞEHİR’DE TESLİMLERE BAŞLADIK


Avrupa Yakası’nın en planlı ilçelerinden Başakşehir'de, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiğimiz 941 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Avrupa Konutları Başakşehir projemizde konut teslimlerine başladık.Bölgenin en büyük şehir parkı olan Kuzey Yakası, Kent Meydanı, Şehir Hastanesi, 3. havalimanı,Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları ve Metro gibi büyük çaplı devlet yatırımlarının çevrelediği bir bölgede yer alan bu projemizeKatarlı yatırımcılar büyük ilgi gösterdi.


 


 


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .