Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

https://yapifuari.com.tr/Online-Davetiye?utm_source=banner&utm_medium=yap%C4%B1_banner&utm_campaign=

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12048820
   Haberler ET: 15-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Okkalar İnşaat’tan 3 Yeni Kampanya

İnşaat sektörünün 40 yıllık tecrübeli şirketi Okkalar İnşaat, 2018 yılında “Arma Menta” projesinde yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Okkalar İnşaat, isteyene 5 yıl vade farksız, isteyene 4 bin TL peşinatla, isteyene 2 bin 500 TL kira desteği seçeneğiyle İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da ev sahibi olma imkanı sunuyor.


Şimdiye kadar iki milyon metrekarenin üzerinde konut projesi inşa eden Okkalar İnşaat, Arma Menta projesi için 2018 yılında 3 yeni kampanyanın startını verdi. Okkalar İnşaat, sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile yatırımcıları İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da ev sahibi olmaya davet ediyor. İsteyene 5 yıl vade farksız, isteyene 4 bin TL peşinatla, isteyene ise 2 bin 500 TL kira desteği seçeneklerini sunan Okkalar İnşaat’ın yeni kampanyalarıyla ev sahibi olmak artık çok kolay. Doğal yaşam konseptinin öne çıkarıldığı Arma Menta projesi, 14 katlı 2 bloktan oluşuyor. 158 daire 9 ticari alana sahip olan projede 82 metrekarelik daireler ile 136 metrekarelik 2+1 ve 3+1 aile konseptli daireler yer alıyor. 5 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Arma Menta’dadaire fiyatları 370.000-750.000 TL arasında değişiyor.


Proje teslimine kadar çeşitli kampanya seçenekleri sunacaklarını belirten Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, 2018 yılı için yeni 3 kampanya başlattık. Projemize yatırım yapmak isteyenler için alternatif kampanyalar sunuyoruz.  Projemizi 7 ay erken teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasındaki en önemli etken, bulunduğu Kartal lokasyonunun konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz.


“Ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz”


Okka, “Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizdeki binaların çehresini yenileyerek estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli” diye konuştu.


Aydos Ormanı’nın yanı başında bir yaşam!


Aydos Ormanı’nın yanı başında, yüksek yaşam standartları ve doğayla uyum sağlayan yaşam alanları ile öne çıkan Arma Menta’da, kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitnesscenter, servis bekleme alanı, kapalı otopark ve açık misafir otopark alanları bulunuyor.


Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede yükselen proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de yatırımcısına önemli avantajlar sunuyor.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .