Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2HpCrhk

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12312530
   Haberler ET: 15-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Akpa Alüminyum Entegre Tesislerine Önemli Ziyaret ‘İhtiyacımız Olan Enerjiyi Kendimiz Üretelim’


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali ÇELİK, Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal SOFU ve yönetim arkadaşları, Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ  ile birlikte Akpa Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Adapazarı Hendek’te bulunan entegre üretim tesislerini ziyaret etti. Alüminyum ekstrüzyon sektörünün son dönemlerde yaptığı güçlü yatırımlarla adından sık sık söz ettiren entegre kuruluşların başında gelen ve bölgesinin en güçlü istihdam sağlayan firmalarından biri olan Akpa Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin en büyük ihtiyaçlarının başında gelen enerji sorununu kendi çözmek istediğine dair bir raporunda sunulması Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali ÇELİK,  Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal SOFU ve Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ tarafından olumlu karşılandığı ve bu konuyla ilgili olarak raporların tamamı sunulduktan sonra kanun hükmünde kararname ile bu ciddi sorunun çözülebileceği de iletilmiştir. Güçlü alt yapısı ve temsil yeteneği ile Akpa Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş  gerçekleştirilen bu ziyareti başarıyla tamamladı.  80.000m² alan üzerine kurulu tam entegre tesislerinde üretmiş olduğu alüminyum profilleri uluslararası standartlara bağlı kalarak dünya firmalarına üretme başarısını gösteren Akpa Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş  bayileri ile Türkiye’de geniş bir pazara ev sahipliği yaparken, yurtdışı pazarlarda da özellikle Orta Asya, Avrupa, Balkanlar ve Afrika ülkelerine yoğun bir şekilde ihracatlar yaparak ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğini ziyaretçilere sunum olarak da ziyaret sırasında aktarmış oldu. Yıllık 42.000 ton/yıl alüminyum profil üretim kapasitesi, 30.000 ton/yıl eloksal kapasitesi, 15.000 ton/yıl elektrostatik dikey toz boyama kapasitesi, 1.500 ton/yıl ahşap transfer boya kapasitesi ve 4.500.000m2 /yıl alüminyum kompozit panel üretim tesisi ile sektörüne ve sektörünün geleceğine yönelik güçlü ve güvenilir çalışmalara imza atan Akpa Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş yönetimi bu ziyaretten dolayı Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’e ve tüm Ziyaretçilere teşekkür etti.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .