Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

https://yapifuari.com.tr/Online-Davetiye?utm_source=banner&utm_medium=yap%C4%B1_banner&utm_campaign=

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12049184
   Haberler ET: 15-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Permolit Boya 2018 Hedeflerini Bayilerinin Talepleriyle Katladı

Boya sektörünün öncü markalarından Permolit Boya,2018 yılı planlamalarını paylaşmak üzere gerçekleştirdiği bayi toplantısında beklentinin üzerinde bir taleple karşılaştı. Türkiye’nin dört bir yanındanAkçalı Boya bayilerinin katıldığı toplantıda firmanın 2018’in ilk çeyreğine ilişkin satış hedeflerinin 2 katı talep geldi.


Akçalı Şirketler Topluluğu altında faaliyet gösteren Permolit Boya, iç pazara yönelik hedeflerini ve planlarını açıkladığı bayi toplantısında Türkiye’nin 22 noktasından bayi temsilcileriyle buluştu. Firma yetkililerince; kurumsal çalışmalar, reklam ve tanıtım hizmetleri, 2018 yılı yatırım ve satış hedeflerinin paylaşıldığı toplantıda bayilere Permolit Boya’nın yeni ambalaj ve ürünlerinin tanıtımı yapıldı. Akçalı Şirketler Topluluğu CEO’su M. Akın Akçalı,Ülke ekonomisi için oluşturdukları katma değeri daha da ileriye götürmek için yurt içi ve yurt dışı yatırımlarına 2018’de de devam edeceklerini kaydetti.


AKÇALI;“TAVAN BOYASINDA TÜRKİYE’DE PAZAR LİDERİYİZ”


1983 yılından bu yana boya sektöründe hep ilklerle anıldıklarınıbelirten Akçalı Şirketler Topluluğu CEO’su M. Akın Akçalı, “Türkiye boya pazarına “Tavan Boyası” teriminibiz kazandırdık.Tavan boyasında Türkiye’de Pazar lideriyiz. Yaptığımız araştırmalara göre yaklaşık 100 yapının20’si bizim tavan boyamızı kullanıyor. Burada gerçekleştirdiğimiz bayiler toplantısında iş ortaklarımız 2018’in ilk çeyreğinde satış hedefimizin 2 katı ürün talebinde bulundu.Markamıza güvenen tüketicilerimize buradan teşekkür ederiz.


AKÇALI; “İNGİLTERE’YE PAZARINA GÜÇLÜ BİR GİRİŞ YAPIYORUZ”


M. Akın Akçalı; “Bugün Akçalı Şirketler Topluluğu olarak 22 ülkeye ihracat yapıyoruz. Son olarak Nijerya’daüretime başladık. Nijerya pazarında çok hızlı bir yükseliş kaydediyoruz.Bununla birlikte hem Türk boya sektörü için hem de bizim için bir ilke imza atarak İngiltere pazarına giriyoruz. Türk firmalarıgenellikle doğuya doğru ihracat yapar. Bizim de hali hazırda Rusya’dan, Türki Cumhuriyetlere ve Afrika’ya kadar ihracat yaptığımız ülkeler mevcut. Ancak biz bu defa ihracat haritamızı genişletirken batıya gitmeye karar verdik. İngiltere pazarının bizim için uygun olduğunu gördük ve orada Akçalı UK ismiyle bir firma kurduk. 2018 yılında Türkiye’den İngiltere’ye boya ihracatı yapan ilk Türk firma olmanın gururunu yaşayacağız.


ÜRETİM TESİSLERİYLE DE BÜYÜYORUZ


M. Akın Akçalı; “İstanbul’da şu anda 4 tesisimiz var, bu tesisleri tek çatı altında toplamak ve sonrasında da İngiltere’de bir tesis kurmayı planlıyoruz. Çünkü;İngiltere ülkemiz için katma değeri çok fazla olan bir pazar. Ürün satış fiyatlarına baktığınız zaman Türkiye ile İngiltere arasında 10 katın üzerinde fiyat farklılıkları var. Bu anlamda ciddi bir katma değer oluşturacağını biliyoruz. Sprey boya alanındaki liderliğimizi de kullanarak İngiltere’ye özel bir sprey boya markası geliştirdik. Türkiye’de yıllık 4 milyon adetlik sprey boya satışımız var. Türkiye’deki boya kalitesi çok yüksek. Bizim markamız da Avrupa genelindeki boyaların en kalitelileri arasında öne çıkıyor. Bu sebeple de yurtdışında çok çabuk kabul görüyoruz. Kalite ve fiyat dengesini yurtdışıyla kıyasladığımızda orada tercih ediliyoruz. Türkiye’de ise şuan ilk 5’teyiz ve önümüzdeki süreçte ilk 3 marka arasına girmeyi hedefliyoruz. 2017’de yüzde 15 büyüme kaydettik, önümüzdeki yıl da büyümemizi artırarak sürdürmeyi planlıyoruz” dedi.


2 gün süren geniş katılımlı Akçalı Boya bayi toplantısının ardından başarılı bayilerAkçalı Şirketler Topluluğu CEO’su M.Akın Akçalı tarafından plaketle ödüllendirildi.


Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .