Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

https://yapifuari.com.tr/Online-Davetiye?utm_source=banner&utm_medium=yap%C4%B1_banner&utm_campaign=

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12048819
   Haberler ET: 15-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
RUSAL’dan ALLOW – Marka Tanıtımı

Dünyanın en büyük alüminyum hammadde üreticilerinden biri olan ve ürünlerinin tamamına yakınını hidro enerji ile üreten RUSAL, LME haftası’nda ALLOW isimli yeni markasının tanıtımını gerçekleştirmiştir.


ALLOW markalı ürünlerin karbon ayak izi 4 ton CO2/ton Al'den daha düşüktür. Bu miktar, dünya 1. ve 2. kapsam toplam emisyonlarının ortalaması olan 11,5 ton CO2/ton Al miktarından %65 daha azdır.


ALLOW’un üretilmesindeki amaç, sürdürülebilir ve çevre dostu alüminyuma karşı talepleri artan tüketicilere karbon ayak izi önemli ölçüde azaltılmış ürünler sağlamak ve düşük CO2 salınımına sahip alüminyum ürünlerinin kullanımını teşvik etmektir.


ALLOW markalı ürünlerin mevcut düşük karbon standartlarına uyumu bağımsız şirketler tarafından denetlenmektedir.


RUSAL, yapmakta olduğu ALLOW kontratları ile, belirli bir üretim tesisinden garantili düşük karbon ayak izli malzeme teslim etmeyi taahhüt etmekte ve CO2 miktarı sertifikalandırılmış ürün seçeneği sunmaktadır.


 “Yeni düşük karbonlu alüminyum markamız ALLOW'un piyasaya sürülmesi, endüstri için bir dönüm noktası olmakla birlikte, tüm RUSAL ailesinin çalışkanlığının ve özverisinin doruk noktasını temsil etmektedir. Tüketicilerin, satın aldıkları ürünlerin kaynakları ve karbon ayak izleri hakkında giderek daha fazla detay talep ettiğini biliyoruz. ALLOW, tüketicilere ve üreticilere, ürünlerinde kullanılan alüminyumun sektördeki en düşük karbon ayak izlerinden birine sahip olduğuna dair güveni sağlayacak. "     


-Vladislav Soloviev, CEO, UC RUSAL


ALLOW, RUSAL'ın tüm ürünlerinin sürdürülebilirliğini artırmak ve önde gelen düşük karbonlu alüminyum üreticisi haline gelmek olan endüstri liderliği stratejisinin devamına işaret etmektedir.


RUSAL olarak şuna inanıyoruz ki, hem bireysel bir şirket, hem de alüminyum endüstrisinin tamamı olarak, tüketici tercihlerinin güvence altına alınması için emtia paradigmalarının "düşük karbon ekonomisine" doğru yönlendirilmesi gerekmektedir. Bugünden itibaren RUSAL tarafından markalaştırılan ALLOW, alüminyum değer zincirinde daha fazla şeffaflık sağlayacak ve müşterilerimize ürünlerinin karbon ayak izini azaltmaları için güç verecektir.


ALLOW, müşterilerimizin düşük karbon ekonomisinde oluşacak zorluklar ve fırsatlara karşı kendilerini farklılaştırmaları ve konumlandırmaları için yeni bir fırsatlar dönemi başlatmaktadır.


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .