Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2HpCrhk

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12312580
   Haberler ET: 15-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Mükemmel Kombinasyon Doğdu.

Yüksek performanslı kapı ve pencereler için fitil ve donanım çözümleri 


7-10 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Avrasya Pencere Fuarı’nda Schlegel fitil sistemleri ve Giesse kapı pencere donanımları ile ilgili en son yeniliklerimiz sergilenecektir. 


Schlegel alüminyum, PVC ve ahşap kapı ve pencereler için enerji tasarrufu sağlayan yüksek performanslı fitil teknolojisi sunar. Giesse alüminyum kapı, pencere ve cephe donanımları ise tüm açılım tipleri için 100’ün üzerinde patentli olmak üzere 8.000’den fazla ürün içeren yenilikçi bir ürün grubu sunar. Önerdiğimiz çözümler, yenilikçi donanımları üstün kaliteli fitil sistemleri ile kombine ederek kapı ve pencereleriniz için en yüksek performansı sağlar. 50 seneden fazla bir süredir müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler, satış öncesi & sonrası hizmet ve teknik destek vermekteyiz. 


Avrasya Pencere Fuarı’nda Schlegel Poly-Bond kıl fitiller ve Q-LON süngerli fitiller sergilenecektir. Q-LON fitiller özel malzemelerin kullanımıyla üretilmiş olup düşük ısı iletkenliği ve baskı sonrası şeklini yüksek oranda geri kazanma imkanıyla muadili bulunmayan bir teknik performans sunmaktadır. Böylelikle, Q-LON fitiller en zor hava şartlarında dahi üst düzey yalıtım ve enerji tasarrufu sağlar. Standımızda Giesse Champion Plus çok noktadan kilitleme sistemi ile Schlegel Q-Lon ve Bi-Fin fitillerin kullanıldığı üstün performans sağlayan bir sürme pencere sistemi sergilenecektir. 


Giesse alüminyum kapı ve pencere donanımları kapsamında devrim niteliğinde özellikler içeren 150 kg kapasiteli C.H.I.C. gizli menteşe sistemi, kapı&pencereler için yenilikçi NP (Non Plus) Ultra ve NP Supra kol ürün grubu sergilenecektir. 


C.H.I.C. gizli menteşe sistemi tek açılım ve çift açılım pencereler için devrim niteliğindedir. Standımızda iki versiyonu sunulacaktır: 100 kg taşıma kapasiteli ve büyük pencereler için 150 kg taşıma kapasiteli. C.H.I.C. tek ve çift açılır kanatlar için 180° açılım sağlar, hızlı ve kolay montaj imkanı verir. Monte edilmiş pencere üzerinde üç yönde ayar imkanı mümkündür: yükseklik, genişlik ve basma ayarı. 


NP ürün gamı yeni NP Ultra anahtarlı pencere kolu ve NP Ultra kapı kolu ile genişletilmiştir. Her ikisi de rozetsizdir. Modern, minimalist ve rozetsiz tasarımlarına rağmen her iki kol da geleneksel kollar ile aynı dayanıklılığı ve performansı garanti etmektedir. NP Ultra anahtarlı pencere kolu güvenliğin öncelikli olduğu uygulamalar için idealdir. 


Otomasyon ürün gamımız Giesse Varia Tube zincirli motor ile genişletilmiştir. 350N itme gücü ve çeşitli açkı mesafeleriyle farklı tipteki açılımlar için çözümler sunar. Alüminyum gövdeli Varia Tube şık bir tasarıma sahiptir, kompakt ölçüleri ile yüzeyden monte edilebileceği gibi profilin içerisinde de çalıştırılabilir. Varia Tube duman tahliye sistemleri için de uygundur. 


Schlegel ve Giesse: Kapı ve pencere çözümleri için ortak adres 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .