Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2HpCrhk

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12312625
   Haberler ET: 29-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
İGİAD’lı İş Adamları Gönül Köprülerinin Kurulması İçin Şırnak ve Cizre’deydi


İş dünyasının önemli sivil toplum kuruluşlarından Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), bölgeyle gönül köprülerinin kurulması kardeşliğin yeniden tesis edilmesi iş imkanlarının değerlendirilmesi için Şırnak ve Cizre’ye çıkarma yaptı. İGİAD Yönetim Kurulu üyelerinin bulunduğu heyet Cizreli iş adamları ile önemli temaslarda bulundu.


23 Şubat Cuma günü Anadolu ziyaretleri kapsamında yapılan ziyarette İGİAD Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyetin programı günün erken saatlerinde başlayarak gün boyu devam etti. 


Program kapsamında; Şırnak Valisi Mehmet AKTAŞ, Şırnak Belediye Başkanı Turan BEDİRHANOĞLU, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin ERKAN, Cizre Kaymakamı Faik ARICAN, Cizre Müftüsü Selahattin YILMAZ ve Cizre Kızılay Şube Başkanı Salih SEVİNÇ makamlarında İGİAD heyeti tarafından ziyaret edildi. 


23 Şubat Cuma günü ilk olarak saat 11:00’da Şırnak Valisi Mehmet AKTAŞ makamında ziyaret edildi. Samimi bir havada geçen görüşmede İGİAD’ın kuruluş amaçları ve faaliyetleri hakkında Vali Mehmet AKTAŞ bilgilendirilirken ayrıca valilik ile yapılabilecek projeler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.


CİZRE’DE KARŞILAŞILAN SORUNLAR, YATIRIM ORTAMI VE KARŞILIKLI TİCARETİN GELİŞTİRİLMESİ KONULARINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU  


Valilik ziyareti sonrasında heyet Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin ERKAN makamında ziyaret edildi. Şırnak Belediye Başkanı Turan BEDİRHANOĞLU makamında ziyaret edilerek ilin hali hazır durumuyla ilgili bilgi alındı. Şehirde inşaatların hızla devam edildiği bitme aşamasına gelindiği görüldü. Belediye Başkanlığı ziyareti sonrasında Cizre’ye geçilerek STK ve iş adamları ile temaslarda bulundu. Ayrıca Cizreli iş adamları ile bir toplantı gerçekleştirildi.


Aynı gün Cizre Gönüllüleri Derneği ve Cizre Kızılay Şube Başkanı Salih SEVİNÇ ziyaret edilerek dernek üyeleriyle Cizre üzerinde yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.   


24 Şubat Cumartesi günü program 9.00 da Cizre Müftülüğü ve Kız Erkek Kuran Kursları ziyareti ile başladı. Program kapsamında İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan Kur’an Kursu öğrencileri ile hasbihal etti.


Cizreli ihtiyaç sahibi aileler İGİAD heyeti tarafından evlerinde ziyaret edilerek hal ve hatırları soruldu hediyeleri takdim edildi. 


Cizreli bir kısım esnaflar dükkanlarında ziyaret edilerek iş durumları hakkında sohbet edildi, Osmanlıdan kalma geleneğimiz olan zimen defterleri alınarak ödemeleri yapıldı, veresiye hesaplar kapatıldı. 


Şırnak ve Cizre’de şehir turu yapılarak, mahallere girilerek emniyet ve asayişin sağlandığına altyapı ve inşaat faaliyetlerinin hızla devam ettiğine ve bitme aşamasına gelindiğine şahit olundu.


Programın son bölümünde Cizre’nin tarihi yapıları olan Hz. Nuh Nebi Camii, Ulu Cami, Kırmızı Medrese ve Hz. Nuh (a.s) Peygamber, Şeyh Ahmet El Cezeri, Mem-u Zin türbeleri ziyaret edildi.


İGİAD heyeti Cizrelilerin iki gün boyunca gösterdikleri misafirperverlik ve uğurlamasıyla, büyük bir memnuniyetle tekrar görüşmek üzere şehirden ayrıldı.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .