Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2017’nin ikinci 500 büyük firması açıklandı; Listede 12 Alüminyum Firması var
 
İHRACAT ŞAMPİYONU ERDOĞANLAR İKİNCİ 500’DE
 
İKİNCİ 500’DE YER ALAN FABAL ALÜMİNYUM BAŞARIYA DOYMUYOR
 
SİSTEM METAL SEKTÖRÜN VE EKONOMİNİN GURURU OLMAYI SÜRDÜRÜYOR
 
Burak Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. ‘A’dan Z’ye Hayatın Her Yerinde’
 
ALFA METAL’İN ZİRVELERE DOĞRU YÜRÜYÜŞÜ SÜRÜYOR
 
Türk Alüminyum Sektörüne
 
ASAŞ’ta DigitALL Dönüşüm
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

https://www.insulbar.de/tr/

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

Toplam Ziyaret : 11275809
   Haberler ET: 29-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Çeyrek Asırlık Marka Yaz Tadında Yeni Bir Proje İçin Kolları Sıvadı

İkiel Grup, inşaat sektöründe hızlı büyüme kararı aldı


Yapı malzemeleri sektöründeki bilgi ve tecrübesini inşaat sektöründe de devam ettiren İkiel Grup, ilk büyük çaplı projesini İstanbul'un en değerli ilçelerinden Sancaktepe'de inşa edecek. Yapı malzemeleri sektöründe olduğu gibi gayrimenkulde de büyümeyi hedefleyen marka, kısa zaman içinde Üsküdar ve Salacak'ta da yeni projeleri hayata geçirmeyi planlıyor.


Çeyrek asırdır sürdürdüğü yapı malzemeleri sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimini inşaat sektörüne taşıyan İkiel Grup, büyük çaplı konut projeleri üretmek üzere çalışmalara başladı. Gayrimenkulde de büyüme kararı alan İkiel Grup, ilk büyük çaplı projesini İstanbul'un en değerli ilçelerinden Sancaktepe'de inşa edecek. Hali hazırda yapı malzemeleri alanında seçkin dünya markalarının ithalatçısı durumunda bulunan İkiel Grup, Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul üreticilerinin tedarikçisi konumunda bulunuyor.


Konuyla ilgili açıklama yapan İkiel Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ekşi, mevcut işlerinin yanı sıra bundan böyle konutta da büyüyeceklerini söyledi. Ekşi "Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul üreticilerinin bataryadan seramiğe, yer-duvar seramiğinden ankastreye kadar A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarının tedarikçisi konumundayken, şimdiye kadar butik olarak yürüttüğümüz inşaat faaliyetlerimizi de büyütme kararı aldık. İşe de Sancaktepe'de toplam 34 dönüm arazi üzerinde 450 konut ve ticari alanları içeren bir konut projesiyle başlıyoruz. Sancaktepe'den sonra ilk etapta Üsküdar ve Salacak'ta da projeler üreteceğiz.


Yatırım değeri son derece yüksek olan bir bölge olan Sancaktepe'de yapımına başlayacağımız projemiz bulunduğu lokasyonla da dikkat çekiyor. Metro istasyonuna 2 dk, kurulacak olan en büyük şehir hastanesine 5 dk mesafede konumlanan projemiz, TEM-Kartal bağlantı yoluna 2 dk, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dk, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 18 dk uzaklıkta yer alıyor" diye konuştu.


Yaz tadında bir yaşam alanı olarak konumlandırılan proje, geniş yeşil alanı, birbirini kesmeyen blokları ve çevreci özellikleriyle dikkat çekiyor. Yüksek yatırım değeri bulunan projenin 260 milyon TL’lik yatırım değeri 24 ayda teslim edilmesi planlanıyor.


İkiel Grup hakkında:


İkiel Grup'un temelleri Tahsin Yıldırım ve İsmail Ekşi tarafından 1992 yılında Erenköy'de atıldı. Yapı malzemeleri alanında faaliyet göstermek üzere çalışmalarına başlayan İkiel Grup, ilerleyen zaman zarfında, değişen müşteri taleplerine cevap vermek amacıyla ürün yelpazesini genişleterek dünya markalarının ithalatçısı konumuna geldi. Bugün Mahir Cebeci, Mehmet Cumhur Cebeci, Kerem Ekşi'nin de ortaklığa dahil olmasıyla gücüne güç katan İkiel Grup; İkiel Yapı Ürünleri ve İkiel İnşaat şirketlerini çatısı altında topluyor. İkiel Grup, Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul üreticilerinin de ithal marka gamıyla bataryadan seramiğe, yer-duvar seramiğinden ankastreye kadar A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarının tedarikçisi konumunda bulunuyor. Dünyaca ünlü mimari dergilerde consept ödülleriyle yer alan 750 m2’lik showroom’da müşterilerinin beğenisine sunduğu ve ithalatçısı olduğu belli başlı dünya markaları arasında seramikte Florin Group, Emil Group, Panarla Group, Flandre, Fapi Cottodaste; buhar odasında Hidromasaj, sauna ve spa sistemlerinde Glass, Altamaria, Felper, Laufen armatürde Grohe ve Danbrech yer alıyor. Yapı sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimini inşaat alanına taşıyan İkiel Grup, İstanbul'da çok sayıda gayrimenkul projesine imza atmaya hazırlanıyor.


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .