Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

https://yapifuari.com.tr/Online-Davetiye?utm_source=banner&utm_medium=yap%C4%B1_banner&utm_campaign=

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12049158
   Haberler ET: 29-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Su götürmez: Yağmur maratonu bandı 22. kez açık havada aşınma testini geçti


Her yıl yeniden teyit edilen sonuçlara rağmen geliştiriciler bile bu ürün için heyecan duymaya devam ediyor: "22 yıl açık hava şartlarına maruz kaldıktan sonra bir poliüretan bandın hâlâ bu kadar iyi iş çıkarması inanılmaz! Bilhassa yıl boyunca Bavyera'nın çetin iklim koşullarına maruz kaldığı göz önüne alınırsa durum bu.”. Dr. Markus Komma, Aralık 2017'de MPA Bau Hannover'den gelen son test raporlarını ilk anda bu şekilde yorumluyor. Temco Illbruck'un Bodenwöhr'deki Araştırma-Geliştirme Departmanı Başkanı, yıllardır bağımsız test kuruluşları tarafından illbruck TP600 Compriband 600 üzerinde gerçekleştirilen periyodik testleri takip ediyor. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da sonuç çok iyi oldu: Bu üstün kaliteli bant, şiddetli yağmura karşı mükemmel sızdırmazlık ve ideal hareket kaynakları sunuyor.


Sürekli olarak değişen bir yağmur suyu, kar, buz, dolu, güneş ışığı ve yapışkan polen silsilesine maruz kalsa da Compriband 600 derz yalıtım bandının uzun vadede ideal koruma sağladığı bir kez daha kanıtlandı. "Gerçek hayatta"dış cephe derzlerinin bu ekstrem koşullara maruz kalması pek mümkün olmazdı. Şiddetli yağmura karşı sızdırmazlık, sadece 600 Pa'lık normal seviyede değil, ayrı bir test ile 1350 Pa'da da kanıtlandı.


Önceden sıkıştırılmış yüksek kaliteli bant illbruck TP600 Compriband 600, şiddetli yağmura ve onun buhar difüzyonu özelliklerine maruz kaldığında 40 mm'ye kadar dış cephe derzlerinde sızdırmazlığı bakımından değerini 1965'ten bu yana kanıtlıyor. Bant, zorlu pencere ve dış cephe bağlantı derzi yalıtımları için özel çözümler oluşturmak üzere en iyi illbruck ürünlerini bir araya getiren i3 güç paketinin bir parçasıdır. Derz yalıtım bantlarının ilk üreticisi olarak tremco illbruck, 1995 yılında bant için açık havada aşınma testini başlatmış ve MPA Bau Hannover, bandın istikrarlı olarak yüksek seviyede kalan işlevsel verimliliğini her yıl doğrulamıştır. Bant, pratikliği bakımından, ift Rosenheim tarafından başarıyla test edilmiştir. Bununla da kalmayıp derz yalıtım bandı için en önemli etiketi taşımaktadır: Sağlık açısından mükemmel uygunluğu için EC1PLUS "çok düşük emisyon", olağanüstü işlevselliği için RAL FDKS Kalite Damgası ve bunlardan önemsiz olmamakla birlikte son olarak Avrupa CE damgası.


En zoru: Son 22 yıldır, illbruck TP600 Compriband 600; yağmurun, karın, buzun ve UV ışınlarının yol açtığı sürekli dayanım gerilimine rağmen dış cephe derzlerinin yalıtımındaki işlevsel verimliliğini kanıtlamaktadır. 


 


 


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .