Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

https://yapifuari.com.tr/Online-Davetiye?utm_source=banner&utm_medium=yap%C4%B1_banner&utm_campaign=

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12048861
   Haberler ET: 29-03-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Saray, Avrasya Fuarı’nda Üç Yeni Ürününü Tanıttı

 


Saray Alüminyum, yeni ürünleri SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri,Motorlu Giyotin Pencere ve Küpeşte Sistemi ve Korkuluk Sistemlerini, 7-10 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen Avrasya Pencere Fuarı’nda ilk kez sergiledi.


Saray Alüminyum, 19. Uluslararası Kapı, Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri Fuarı’nda bu yıl,kalite, estetik ve montaj kolaylığı ilkelerine uygun geliştirdiğiüçyeni teknolojik ürün ile yer aldı. 30 yılı aşkın süredir yapı sektörüne a’dan z’ye çözümler sunan Saray Alüminyum, buüç yeni ürün dışında, PVC Mimari Sistemlerinden Alüminyum Kompozit Panele, Kapı ve Pencere Sistemlerine, inşaat sektörünün hizmetine sunduğu tüm yenilikçi ürünlere yer verdi. 


Tek Elden Tedarik ve Yüksek Güvenlik


Saray Alüminyumürünlerininortak özelliğinin kalite ve güvenlik olduğunun altını çizen Saray Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı,ürünlerinin yenilikçi ve teknolojik özelliklerine değindi:


“Kalite, estetik görünüm ve montaj kolaylığına odaklanarak geliştirdiğimizSARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemlerimizi ilk defa bu fuarda ilgililerin beğenisine sunduk. İtalya’dan ithal ettiğimiz ileri düzey teknolojik makine ve kalıplarla ürettiğimiz bu ürünümüz, motor, uzaktan kumanda, alıcı, aksesuar ve bağlantı ekipmanlarının tek elden tedarik edilebiliyor olmasıyla da fark yaratıyor. Estetik ve güvenliğin ön planda tutulduğu, yeni nesil mimarinin vazgeçilmezi Korkuluk Sistemlerimizi de yine ilk defa bu fuarda sergiledik.Ayrıca tamamen açıldığında küpeşte görevi gören, kapatıldığında ise pencereye dönüşen Motorlu Giyotin Pencere ve Küpeşte Sistemimiz, kumandasına tek bir dokunuşla yaşam alanlarını açık mekânlara dönüştürebilme özelliğine sahip.”


Ar-Ge Dehası, Yenilikçi ve Teknolojik Ürünler.


İlave maliyetine karşın, üretiminde sadece PVDF boya kullanarak nem, kimyasal ve renk dayanıklılığı sağlayan Saray Alüminyum Kompozit Panelleri,B1, Mineral Dolgulu, A2 Yanmazlık Sınıfı, Nano seçenekleriyle fuarda sergilenecek. Yenilikçi mimarların tercihi beton, korten (paslanmış çelik) ve ahşap desenli olmak üzere 3D efektli Saray Alüminyum Kompozit Panel kombinasyonları da doğala en yakın renk ve doku seçenekleri ile ilgilileriyle buluştu.


  

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .