Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
Okkalar İnşaat’tan Konya ve Kartal’da Erken Teslim, Çengelköy’de Yeni Proje
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11807486
   Haberler ET: 06-04-2018 Yazdır   Tavsiye Et
HAYATIN YENİ RENGİ PERMOLİT’TEN YENİ ÜRÜN SERİSİ “PERMOMAX”


Ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Permolit Boya, yeni konseptle ürettiği ‘Permomax’ı tüketicilerin beğenisine sundu. Teknolojik altyapısı ve AR-GE çalışmalarıyla sektörün ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten firma, Permomax’ın üstün performansı ile kullanıcılara “Yeni Bir Hayat ” sunuyor.    


Canlı ve zengin renk seçenekleriyle kullanıcılarına maksimum performans sunan Permolit Boya, ileri teknoloji ile üretilen 300’ ün üzerindeki ürün çeşitliliğine Permomax serisini de dahil etti.


“Yeni Bir Hayat ” mottosuyla özel ürünler geliştiren Permolit Boya; tavan, astar, dış cephe ve iç cephe için geliştirdiği ürünleri Permomax markası ile tüketicilerin beğenisine sundu.


Yeni ürün serisi ile tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Permolit Boya, Permomax serisinin üstün özellikleri ile kaliteli ve sağlıklı yüzeyler elde edilmesini sağlıyor.


YENİ METAL AMBALAJINDA SU BAZLI PERMOMAX İLE TANIŞIN


İç cephelere kazandırdığı şık görünümü, leke tutmayan, nefes alan yüzeyleri ile Permomax; ultra silikon teknolojisi ile de güçlendirildi. Permomax İç Cephe Boyaları; tam silinebilir oluşu, dekoratif özelliği, küf ve mantar oluşumunu önleyen içeriği ile uygulama alanlarını zor kirlenen, kolay temizlenen canlı yüzeylere dönüştürüyor.


DIŞ CEPHEDE GÜÇLÜ KORUMA


Dış cephe ürünleriyle sektörde trend oluşturan Permolit Boya, Permomax’la tüketicilerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. Her türlü hava koşullarına dayanıklı Permomax Dış Cephe Boyası, uygulama kolaylığı ile işçilikten tasarruf sağlıyor. Yıpratıcı etkilerden uzun yıllar koruyan formülüyle dış cephelerde canlı ve kalıcı renkler sağlıyor.


Ultra silikon teknolojisi ile üretilen Permomax Dış Cephe boyası dış yüzeylerdeki nemi dışarı atarak kabarma ve çatlamaları önlüyor. Dış cephede boyanın tutunacağı sağlam yüzeyler oluşturan Permomax Dış Cephe Astarı da dolgulu içeriği ile son kat boyada performans ve metraj artışı sağlayarak renk dalgalanmalarını ve solmalarını önlüyor.  


ANTİBAKTERİYEL TAVAN BOYASI İLE SAĞLIKLI BEYAZLIK


Türkiye’nin ilk tavan boyası üreticisi Permolit Boya, Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası ile evlere sağlıklı bir beyazlık getiriyor. Extra mat özelliği ile yüzey hatlarını göstermeyen Permomax, yüksek örtücülüğü ile çatlama, kabarma ve dökülme yapmıyor. Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, son kat, tam mat, küf önleyici Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası ayrıca, dekoratif özelliği ile yaşam alanlarına şık bir görünüm sağlıyor.


 


Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .