Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
Okkalar İnşaat’tan Konya ve Kartal’da Erken Teslim, Çengelköy’de Yeni Proje
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11807620
   Haberler ET: 06-04-2018 Yazdır   Tavsiye Et
WARMHAUS YÜKSEK KAPASİTELİ KAZAN LANSMANINI MİLANO MCE FUARI’NDA GERÇEKLEŞTİRDİ

İklimlendirme sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden Warmhaus, 13–16 Mart 2018 tarihleri arasında Milano’da gerçekleşen ‘41. Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma Fuarı’na(Mostra ConvegnoExpocomfort-MCE)katıldı.Fuarda, kendi üretimi olan duvar tipi yoğuşmalı “Yüksek Kapasiteli Kazan” ürün gamını ilk kez tanıtan Warmhaus, kombi, radyatör ve duvar tipi yüksek kapasiteli kazan üreten tek yerli sermayeli şirket olarak Milano’da ülkemizi temsil etti.İklimlendirme sektörünün global oyuncusu Warmhaus, Milano’da gerçekleşen, mekanik tesisat alanında uluslararası fuarların en önemlilerinden biri olan MCEFuarı’na katıldı.Fuarda geniş ürün gamını ziyaretçilerle buluşturanWarmhaus, 50-150 kW arasında 6 farklı kapasitede duvar tipi yoğuşmalı kazanlarınınlansmanını gerçekleştirdi.Warmhaus’un duvar tipi yoğuşmalı kazanlarıestetik tasarımı, kompakt boyutları, teknolojisi ve üstün özellikleriyle fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Standında ayrıca;farklı kapasite ve boyutlardaki kombilerini, panel radyatör, dizayn radyatör ve havlupanlarını da katılımcıların beğenisine sundu.


MCE Fuarı’na katılım ile ilgili konuşan Warmhaus Genel Müdürü M.Kağan Turan, “Ar-Ge’si, dizaynı ve yazılımı tamamen Türk mühendislerine ait olan ürünlerimizi 30’dan fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Ürün gamımızı fark yaratan ürünlerle genişletmek ve tüketicilerin ısıtma konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek bizim için çok önemli. Bu hedef doğrultusunda, müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek sektörde fark yaratan ve yüksek teknolojiye sahip ürünler geliştiriyoruz. MCE Fuarı’nda lansmanını yaptığımız50 – 150 kW aralığında 6 farklı kapasitedeki duvar tipi yoğuşmalıkazanlarımızfark yaratan dizaynının yanı sıra; montaj ve kullanım kolaylığıile MCE 2018’de büyük ilgi topladı. Kazanlarımızın seri üretimine Nisan ayında başlayacağız. Nisan ayında duvar tipi yoğuşmalı kazanüretimine başlamamızla birlikteyüzde yüz yerli sermaye ile kombi, radyatör ve kazan üreten tek yerli firma konumuna geleceğiz.” dedi.


Warmhaus Hakkında:


1996 yılında bir Beyçelik Holding iştiraki olarak kurulan Warmhaus, ısıtma alanındaki tecrübe ve teknik bilgisini kombi alanına aktararak, kullanıcılarına kaliteden ödün vermeden tasarruflu ısınma imkânı sunmaktadır. Estetik, ekonomik ve çevreci ürünlerin adresi Warmhaus, yarattığı katma değerin ve geçmiş tecrübesinin verdiği güç ile sektörün önde gelen oyuncularından biridir. Geniş servis ve satış ağı ile tüketicilerin ısınma ihtiyacını hızlı ve etkin bir şekilde çözen Warmhaus, uluslararası sertifikasyona sahip ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Warmhaus 2017 yılında gerçekleştirdiği son yatırımı ile İngiltere pazarına açılmıştır.


 


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .