Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591690
   Haberler ET: 03-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Seza Çimento, Ar-Ge İle Yeni Ürün Geliştirmeye Odaklandı

Bu yılı atılım yılı ilan eden Seza Çimento’nunGenel Müdürü Efkan Hayati Eroğlu, bu yıl hem iç hem de dış pazarda belirledikleri hedefler doğrultusunda yeni ürün geliştirmeye ve Ar-Ge’ye odaklanacaklarını söyledi. Gri çimentonun her çeşidini üreten firma, yeni ürün geliştirme çalışmalarıyla son olarak sülfata dayanıklı çimento üretimine imza attı. 


Türkiye’nin çevreci fabrikası misyonuyla faaliyet gösteren Seza Çimento, atılım yılı ilan ettiği 2018’de, hem iç hem de dış pazarda belirlediği hedefler doğrultusunda Ar-Ge’ye ve yeni ürün geliştirmeye odaklanacak.


Cumhuriyet tarihi boyunca Elazığ’da yapılan en büyük özel sektör yatırımı olan Seza Çimento’nunGenel Müdürü Efkan Hayati Eroğlu, “Toplamda 855 bin metrekare alan üzerine kurulu fabrikamızda, bu yıl yeni ürün geliştirmeye ve Ar-Ge’ye ağırlık vereceğiz. 2018 yılı, Seza Çimento için bir atılım yılı olacak. Yurt içi ve dışında hedeflerimizi artırdığımız bu dönemde, Ar-Ge en önemli lokomotifimiz olacak” dedi


Sülfata dayanıklı çimento üretti


Bünyelerindeki Ar-Ge merkezi ve bu alandaki deneyimli ekipleriyle, ürün geliştirmeye yönelik sürekli analizler yaptıklarını kaydeden Eroğlu, şunları söyledi: “Şu anda gri çimentonun tüm tiplerini üretiyoruz. Kıyı ve liman inşaatları, açık deniz yapıları, atık su tesisleri, temel kazıkları, su kanaletleri, barajlar, beton ya da betonarme yeraltı su boruları, sülfat etkisindeki endüstriyel zeminler, arıtma tesisleri ve tünel kaplamalarında kullanılan ve Seza olarak yaptığımız çalışmalar neticesinde üretimine başladığımız sülfata dayanıklı çimento üretimi ilebölgedeki önemli projelerin ihtiyacını karşılayacak konuma geldik. Amerika pazarının talebi olan alkalisi düşük çimentoise, üretmeyi planladığımızyeni ürünler arasında. Bu üründetest aşamaları tamamlandı. Ülkemizde, bünyesinde Ar-Ge merkezi olan çimento tesisi çok az. Bu alanda Seza olarak öncü olmayı planlıyoruz. Yeni ürünlerimizle pazar payımızı artıracak ve mevcut pazarlarımıza yenilerini ekleyeceğiz.”


Ürün kalitesi ile fark yaratacak


Sektörde en çok tercih edilen çimento fabrikası olma hedefiyle ilerlediklerini kaydeden Eroğlu, 2017 sonu itibariyle kalite segmentinde bölgesel bir lider olarak ön plana çıktıklarını, orta ve uzun vadede ürün kalitesi ve yüksek verimlilik ile fark yaratmayı hedeflediklerini söyledi. Eroğlu, şöyle konuştu: “Hammaddenin fabrikamızın yanı başında olması, fabrikamızla bağlantılı demiryolu hattı bağlantısının olması, limanlara demiryolu ile rahatlıkla ulaşabiliyor olmak gibi avantajlarımıza yeni ürünlerimizi de eklediğimizde, özelikle bölge ülkeler yakın markajımızda olacak. Yeni bir fabrika olmamıza rağmen bu yıl üretim kapasitemizin yüzde 20’sini ihraç etmeyi hedefliyoruz.”


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .