Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
7 Kıta 107 Ülkeye İhracatla Türkiye’nin Küresel Üretici Gücü SEL Bir Dünya Devi Olduğunu İspatladı…
 
Üretiminin yüzde 55'ten fazlasını ihraç eden Saray, bu yıl da fuarın ilgi odağıydı
 
ASAŞ Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’nda Sektör Profesyonellerinden Tam Not Aldı
 
Okyanus Alüminyum Avrasya Pencere 2020 Fuarında Beklentisini Güçlü Şekilde Karşıladı…
 
İstikrar– Güven – Kalite Sloganının Güçlü Temsilcisi Zahit Alüminyum Avrasya Pencere Fuarını Başarıy
 
Karpen – Kar Alüminyum “Türkiye ve Dünya için Üretiyoruz” Sloganını Avrasya Pencere 2020’de Güçlü Şe
 
Türk Alüminyum Sektörünün Yüz Akı Dörtel Kalıp Avrasya Pencere 2020 Fuarında Güçlü Duruşunu Zirveye
 
“Kalite Tesadüf Değildir” Sloganının Güçlü Temsilcisi Çalışkan Alüminyum Avrasya Pencere Fuarını Ba
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://www.tualaluminyum.com

http://www.gucal.com.tr

http://www.boraluminyum.com

Toplam Ziyaret : 14142067
   Haberler ET: 03-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
BOSTİK’ten Paris Çıkartması


Bostik bayileri Paris’te SMART HOUSE ve AR-GE merkezini ziyaret etti.


Yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanında faaliyet gösteren ve Türkiye’de on yılı aşkın bir süredir bulunan Bostik,bayilerini Fransa’nın başkenti Paris’te misafir etti. 25-27 Nisan tarihleri arasında, Bostik Türkiye Yapı Grubu İş Birimi Müdürü Doğan Öz, Pazarlama Müdürü Suna Ayvazoğlu ve Satış Müdürü Enis Davaslıoğlu ile Paris’e giden bayiler, şehrin güzelliklerini keşfetmenin yanı sıraVenette’de bulunan BostikAR-GE Merkezini ve Akıllı Teknoloji Merkezi’ni ziyaret ettiler, ‘Akıllı Ev’ hakkında yetkililerden ayrıntılı bilgi aldılar.


Bostik Pazarlama Müdürü Suna Ayvazoğlu, iş ortaklarıyla bir araya geldikleri Paris gezinin son derece verimli geçtiğini belirtti. Akıllı Teknoloji Merkezi ve Akıllı Ev ziyaretlerinin katılımcıları çok etkilediğini ifade eden Ayvazoğlu şunları söyledi: “Akıllı Ev (Smart House), sürdürülebilir inşaat için 2013 yılında Bostik tarafından başlatılan bir laboratuvar ev projesiydi. Arkema tarafından açılan Akıllı Ev, artık bir gerçek haline geldi. Akıllı Ev, test etmek, doğrulamak ve inşaat alanında yeni çözümler geliştirmek üzere tasarlandı. Bu eşsiz ev konsepti ile Arkema ve Bostik, malzeme ve enerji verimliliği konularındaki know-how’ı gerçek bir hayat gösterisine dönüştürmeyi hedef edindiler. Burası grubun inşaat ve montaj konularındaki yenilikçi malzemelerini vurgulayan bir sergi alanıdır.


Akıllı Ev projesi 2030 yılında sürdürülebilir inşaatın nasıl görüneceğini yansıtan canlı bir pilot laboratuvar ve yaşam sergi salonudur. Bu ev, grubun araştırma ekibi ve bilimsel ortaklarına, şirketlere ve üniversitelere, gelecekteki inşaatlarda dört ana temele dayalı yenilikleri gerçek koşullarda teste izin verir: Çevre, Enerji Verimliliği, Konfor ve Sağlık.


Akıllı Ev iki tamamlayıcı binadan oluşmaktadır: İlki ultra sofistike çözümler ve teknolojiler ile inşa edilen 160 metrekarelik fütüristtik ev.Tamamıyla araştırma ve geliştirmeye adanmış bu gerçek tam ölçekli ekosistem, gündelik hayat senaryoları içeren deneyleri barındırır. Evin karşısında, evdeki aktiviteleri gözlemlemek, yenilik ruhunu geliştirmek ve Arkema ve Bostik’in sahip olduğu know-how’ı bir vitrin içinde sunmak için kurulmuş yeni bir sergi salonu bulunmaktadır. Sürdürülebilir inşaata adanmış yenilikçi malzemelerin ve çözümlerin sergilendiği tüm bu alanı bayilerimizle birlikte gezdik. İş ortaklarınız, AR-GE merkezimizden geleceğin akıllı sistemleri hakkında hayallerinin ötesinde bilgi edinerek ayrıldılar.”

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .