Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12862763
   Haberler ET: 03-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
BOSTİK’ten Paris Çıkartması


Bostik bayileri Paris’te SMART HOUSE ve AR-GE merkezini ziyaret etti.


Yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanında faaliyet gösteren ve Türkiye’de on yılı aşkın bir süredir bulunan Bostik,bayilerini Fransa’nın başkenti Paris’te misafir etti. 25-27 Nisan tarihleri arasında, Bostik Türkiye Yapı Grubu İş Birimi Müdürü Doğan Öz, Pazarlama Müdürü Suna Ayvazoğlu ve Satış Müdürü Enis Davaslıoğlu ile Paris’e giden bayiler, şehrin güzelliklerini keşfetmenin yanı sıraVenette’de bulunan BostikAR-GE Merkezini ve Akıllı Teknoloji Merkezi’ni ziyaret ettiler, ‘Akıllı Ev’ hakkında yetkililerden ayrıntılı bilgi aldılar.


Bostik Pazarlama Müdürü Suna Ayvazoğlu, iş ortaklarıyla bir araya geldikleri Paris gezinin son derece verimli geçtiğini belirtti. Akıllı Teknoloji Merkezi ve Akıllı Ev ziyaretlerinin katılımcıları çok etkilediğini ifade eden Ayvazoğlu şunları söyledi: “Akıllı Ev (Smart House), sürdürülebilir inşaat için 2013 yılında Bostik tarafından başlatılan bir laboratuvar ev projesiydi. Arkema tarafından açılan Akıllı Ev, artık bir gerçek haline geldi. Akıllı Ev, test etmek, doğrulamak ve inşaat alanında yeni çözümler geliştirmek üzere tasarlandı. Bu eşsiz ev konsepti ile Arkema ve Bostik, malzeme ve enerji verimliliği konularındaki know-how’ı gerçek bir hayat gösterisine dönüştürmeyi hedef edindiler. Burası grubun inşaat ve montaj konularındaki yenilikçi malzemelerini vurgulayan bir sergi alanıdır.


Akıllı Ev projesi 2030 yılında sürdürülebilir inşaatın nasıl görüneceğini yansıtan canlı bir pilot laboratuvar ve yaşam sergi salonudur. Bu ev, grubun araştırma ekibi ve bilimsel ortaklarına, şirketlere ve üniversitelere, gelecekteki inşaatlarda dört ana temele dayalı yenilikleri gerçek koşullarda teste izin verir: Çevre, Enerji Verimliliği, Konfor ve Sağlık.


Akıllı Ev iki tamamlayıcı binadan oluşmaktadır: İlki ultra sofistike çözümler ve teknolojiler ile inşa edilen 160 metrekarelik fütüristtik ev.Tamamıyla araştırma ve geliştirmeye adanmış bu gerçek tam ölçekli ekosistem, gündelik hayat senaryoları içeren deneyleri barındırır. Evin karşısında, evdeki aktiviteleri gözlemlemek, yenilik ruhunu geliştirmek ve Arkema ve Bostik’in sahip olduğu know-how’ı bir vitrin içinde sunmak için kurulmuş yeni bir sergi salonu bulunmaktadır. Sürdürülebilir inşaata adanmış yenilikçi malzemelerin ve çözümlerin sergilendiği tüm bu alanı bayilerimizle birlikte gezdik. İş ortaklarınız, AR-GE merkezimizden geleceğin akıllı sistemleri hakkında hayallerinin ötesinde bilgi edinerek ayrıldılar.”

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .