Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591706
   Haberler ET: 05-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
ODE Yalıtım İhracatta Avrupa Amerika ve Afrika İle Atağa Geçti

Yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefiyle sürdürenODE, 2018’in ilk 4 ayında, Avrupa başta olmak üzere Afrika ve Güney Amerika’da ihracat ağını genişleterek, geçen yılın aynı dönemine göre dolar bazında yüzde 35 artışa imza attı. 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat yaptıklarını söyleyen ODE Yalıtım Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Ozan Turan,yıl sonuna kadar bu ivme ile devam edeceklerini ifade etti. 


Türkiye yalıtım sektörünün yüzde 100 yerli sermayeli en büyük şirketi ODE, ihracatta 2018’in ilk dört ayında, geçen yılın aynı dönemine göre dolar bazında yüzde 35 artış yakaladı. Söz konusu dönemde en çok ihracat Avrupa ülkelerine yapılırken, Afrika ve Güney Amerika’da da ağırlığını artıran firma, yıl sonuna kadar ihracatı bu ivme ile devam ettirmeyi planlıyor. 


 İhracat cirosunun yarısından fazlası Turquality hedef ülkelerinden


Yurtdışı hedefleriyle ilgili bilgi veren ODE Yalıtım Uluslararası İş Geliştirme Yöneticisi Ozan Turan, “ODE olarak ihracatta atılım yılı olarak belirlediğimiz 2018’e hızlı bir ivme ile başladık. Yılın ilk ilk dört ayında önemli bir ivmeye imza atarak,geçen yılın aynı dönemine göre ihracat ciromuzu dolar bazında yüzde 35 artırdık.Dış pazar performansımızda en etkili bölge Avrupa ülkeleri olurken, Afrika’da özellikle Sahraaltı ülkelerinde ve Güney Amerika’da ihraç pazarlarımıza yenilerini ekledik. Yılın ilk çeyreğinde ihracat ciromuzun yüzde 55’ini ise, 2010 yılından bu yana dahil olduğumuz TURQUALITY Destek Programı kapsamında belirlediğimiz 11 hedef ülkeye gerçekleştirdik” dedi.


5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat


ODE olarak Türkiye’den çıkan global bir marka olmak hedefiyle ilerlediklerini vurgulayanTuran, şöyle konuştu: “Halihazırda 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan firmamız, global marka olma hedefine emin adımlarla ilerliyor. Amacımız 1 milyon doların üzerinde ihracat yaptığımız ülke sayısını her yıl artırarak, ihracatın toplam ciromuz içindeki payını yüzde 35’ler seviyesine çıkarmak. Önümüzdeki dönem, Avrupa ağırlıklı olmak üzere, dış pazarda büyümeye devam edeceğiz.”


Yurtdışı tanıtımları büyük ilgi görüyor


Verdiği tüm eğitim ve seminerleri ile yaptığı tanıtımları “Paydaş Paylaşım Platformu” çatısı altında toplayan ODE, bu kapsamda yurtdışı seminerlerine hız verdi. Özellikle Ortadoğu, Afrika ve Balkan ülkelerine yönelik faaliyetlerinin arttığını vurgulayan Ozan Turan: “2017 yılı bizler için çok verimli bir yıl oldu. Sektörümüzde, toplam cirosu içinde ihracatın payını en çok artıran firma olduk” dedi. ODE’nin global marka olma hedefi doğrultusunda sağlam adımlarla ilerlediğini belirten Turan, sözlerine şunları ekledi: “Yaptığımız her işte global bir bakış açısıyla hareket ediyoruz. ODE’de bugün 13 farklı dil konuşuluyor, yabancı uyruklu çalışma arkadaşlarımız bulunuyor. Geçen yıl kendi rekorumuzu kırarak 24 farklı ülke seyahati gerçekleştirdik. 365 günün 337’sinde ziyaretler, fuarlar ve seminerler amacıyla yurtdışı faaliyetlerde bulunduk.”

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .