Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591755
   Haberler ET: 06-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Zahit Alüminyum  Aselsan Malzeme Teknolojileri Çalıştayı’nda bildiri sunacak

Zahit Alüminyum, Aselsan Çalıştayı’nda Yenilikçi Ürün Çalışmalarını Anlatacak 


ADANA/ Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde (AOSB) üretim yapan Türkiye’nin en büyük entegre tesislerinden Zahit Alüminyum, marka değerini artıracak yeni bir çalışmaya daha imza atmanın heyecanını yaşıyor.


35 yıllık sektör tecrübesiyle kurduğu Ar&Ge Merkezi ile yenilikçi ürünlerin yanı sıra, üretim maliyetlerini düşüren ve çevreyi koruyan projeleri hayata geçiren Zahit Alüminyum, bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Aselsan Malzeme Teknolojileri Çalıştayı için hazırladığı bildiri (sözlü olarak) kabul edildi. 


Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Londra Borsası ELITE Program iş birliğiyle hazırlanan Türkiye’nin en parlak 100 şirketi listesinde yer alan Zahit Alüminyum,  10-11 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşecek Aselsan Teknolojileri Malzeme Çalıştayı’nda  “Savunma Sanayinde Kullanıma Yönelik AA 7075 (EN AW7075) Serisi Alüminyum Alaşımlarının Geliştirilmesi” başlıklı bildiriyi sözlü olarak sunacak.


‘Aluminance ve Vetrina’ markaları ile alüminyum profil, kompozit panel; ‘Zahit’ markası ile alüminyum profil; ‘Solarfield’ markası ile gün ışığını elektrik enerjisine dönüştüren fotovoltaik güneş paneli üretimi yapan Zahit Alüminyum,  Türkiye genelinde çok özel projelerin kabul edildiği çalıştay da yer alarak farkındalık oluşturma adımlarına bir yenisini daha ekliyor. 


 


Üniversitelerle  ‘Malzeme Teknolojileri’ alanındaki ilişkilerini artırmayı hedefleyen Aselsan, çalıştay da ‘Malzeme Bilimi’ dalında çalışan ve teknoloji geliştiren bilim insanları ile bu teknolojileri kullanabilecek personeli buluşturarak, bilgi paylaşımı ortamını oluşturacak. 


Türk Savunma Sanayi’nin lider kuruluşlarından olan Aselsan, kara, hava, deniz ve uzay için askeri sistemler geliştirip; sahip olduğu ileri teknoloji ile sivil alanlarda ihtiyaç duyulan çözümleri sunuyor. Çok geniş bir yelpazede, yüksek teknolojiye sahip çözümler üreten Aselsan, birçok alanda ileri teknoloji malzeme, alt ürün, altyapı gibi süreçleri etkin bir şekilde kullanıyor.


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .