Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
Okkalar İnşaat’tan Konya ve Kartal’da Erken Teslim, Çengelköy’de Yeni Proje
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://egemenaluminyum.com

http://stilcephe.com.tr

http://tualaluminyum.com

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 11807788
   Haberler ET: 06-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Sarten'den Uluslararası Başarı Dünya Ambalaj Örgütü’nden Sarten’e İki Ödül

Türkiye'nin lider ambalaj üreticisi Sarten, Dünya Ambalaj Örgütü (WPO) tarafından düzenlenen ve ambalaj sektörünün en prestijli yarışmalarından biri olan WorldStar 2018’de 2 ödüle layık görüldü.


Dünya Ambalaj Örgütü'nün 45'incisini düzenlendiği WorldStar 2018 Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye'nin lider ambalaj üreticisi Sarten, Avustralya'nın Gold Coast kentinde düzenlenen yarışmadan iki ödül ile döndü. Şirket, "İçecekler" kategorisinde "Sek 2 Lt'lik Ayran Şişesi", "Diğer" kategorisinde ise "Petrol Ofisi 10 Litre ve 20 Litre Madeni Yağ Bidonu" ürünleriyle ödüllerin sahibi oldu.


Uluslararası yarışmalara katılmaya devam edecek


WorldStar 2018’den 2 farklı kategoride ödül aldıkları için mutlu ve gururlu olduklarını belirten Sarten Ambalaj CEO’su Zeki Sarıbekir, "Ar-Ge'ye ve inovasyona verdiğimiz önemle sektörümüzü daha ileriye taşımak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Uluslararası ambalaj yarışmalarına katılarak Türkiye ambalaj sanayimizi küresel rekabette bir adım öne çıkarıyoruz. Küresel piyasalarda konumumuzu daha ileriye taşımak için bu yarışmalara katılmaya devam edeceğiz.Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Worldstar’dan iki ödülle döndük. Bu ödülde emeği geçen tüm Sarten ailesine teşekkür ederim” diye konuştu.


Ödül kazandıkları ürünlerle ilgili bilgi veren Zeki Sarıbekir, “Sarten olarak tesise hammaddenin girişinden, ürün sevkiyatına kadar olan bütün aşamalarda makine, metod, insan, maliyet yönetiminde çevreye duyarlı bir sistem içerisinde çalışmayı hedefliyoruz. Bugün ödül alan iki projemizde de daha az hammadde kullanarak hem hammadde hem de enerji tasarrufu sağladık. İçecekler kategorisinde Sek 2 Lt'lik Ayran Şişesi benzeri ambalajlardan daha hafif ve daha dayanıklı.Bu üründe yüzde 6 hammadde tasarrufu sağlanmıştır. Ödül kazandığımız bir diğer ürün ise Petrol Ofisi 10 Lt ve 20 Ltmadeni yağ bidonları benzerlerine göre 50 gr daha hafif ve yüzde 12 daha dayanıklıdır. Köşelerin tasarımı sayesinde, madeni yağ bidonu dikey mukavemeti maksimum seviyeye çıkartılarak nakliye kolaylığı da sağlanmıştır” dedi.


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://alpil.com.tr

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .