Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591725
   Haberler ET: 09-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Zahit Alüminyum Teknolojiye Yatırım Yapıyor.

Alüminyum sektöründe Türkiye’nin en büyük entegre tesisleri arasında yer alan Zahit Alüminyum, yeni teknolojik yatırımlarla büyümesini sürdürüyor. Firmanın yeni yatırımı Otomatik Dikey Boyahane Tesisleri üretime başladı.


Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde; alüminyum profil, kompozit panel ve fotovoltaik panel üretimi gerçekleştiren Zahit Alüminyum, yarı otomatik olan yatay toz boya tesisini tam otomatik bir sistemle yeniledi. 


‘’Sürdürülebilir üretim için yatırım şart’’


Zahit Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Zahit Balbay, sektördeki rekabet koşullarına ayak uydurmak isteyen firmalar için teknolojik yatırımların önemli olduğunu kaydetti. 


Sürdürülebilir üretim için, yeniliğe ve gelişime açık olmak gerektiğini belirten Balbay, ‘’İç ve dış pazara hitap eden bir firma olarak, her zaman rekabet gücümüzü arttırmayı hedefledik. Bu sebeple teknolojik gelişmeleri takip ettik. Eski sistem renklendirme yöntemlerinden artık istediğimiz verimi alamıyorduk. Uzun araştırmalar sonucunda, Avrupa’nın en iyi dikey boyama sistemleri üreticisiyle anlaştık. 4 ay gibi bir sürede yeni teknoloji boyahanemiz kuruldu ve düğmeye bastığımız günden bu yana sorunsuz çalışıyor.’’dedi.


Zahit Balbay, satışlarda önemli bir paya sahip olan statik toz boyalı ürünlerden, dikey boyama tekniğiyle daha iyi verim aldıklarını söyledi. 


‘’Ürünlerimiz bizim yüz akımız’’


Zahit Alüminyum olarak her zaman daha nitelikli ve kaliteli ve inovatif ürünler ortaya çıkarmayı amaçladıklarının altını çizen Balbay, bu amaçla Adana’nın  3’üncü AR&GE Merkezini geçen yıl kurduklarını anımsatarak, şöyle devam etti:


“Hedefimiz her zaman kaliteyi, uygun fiyata ve hızlı bir şekilde müşterimize ulaştırmak oldu. Bunun için hiçbir yatırımdan kaçınmadık. Önceden, statik boyama işlemlerimizi birkaç istasyonda gerçekleştiriyorduk. Bu da bize, hem işçilik ve enerji maliyetinde dezavantaj yaratıyor hem de zaman kaybına sebep oluyordu. Şu anda ise tek istasyonda herhangi bir personel inisiyatifi olmadan bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Cihaz, kimyasalı otomatik dozajlama ile alıyor, işlem sırasında askı izi oluşmuyor. Buda görsel anlamda müşterilerimize avantaj sağlıyor biz de üründen fire vermemiş oluyoruz. Ürünlerimiz bizim yüz akımız, markamız ve etiketimizdir. Bu sebeple en kaliteli üretimi yapmak için yatırımlarımızı sürdüreceğiz.’’


Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerinde, 35 yıllık deneyimle "Aluminance" ve "Vetrina" markaları ile alüminyum profil ile kompozit panel, "Zahit" markası ile alüminyum profil üretimi gerçekleştiren Zahit Alüminyum,Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu ve Londra Borsası ELITE Program iş birliğiyle hazırlanan Türkiye’nin en parlak 100 şirketi listesi ile İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı Türkiye’nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alıyor

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .