Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591703
   Haberler ET: 09-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Manisa Entegre Bölge Hastanesi Projesine Bostik İmzası

Manisa Entegre Bölge Hastanesi zemin kaplamalarında Bostik ürünleri tercih edildi


Bostik, Sağlık Bakanlığı tarafından “Sağlıkta Dönüşüm” programı kapsamında başlatılan “Şehir Hastaneleri” projelerinden olan Manisa Entegre Bölge Hastanesi’nin çözüm ortağı oldu. Bostik’in zemin kaplama uygulamalarını üstlendiği hastane projesi,178 bin 204 metrekare kapalı alanıyla bölgenin en büyüklerinden olacak.


Bostik’ten projeye dahil olmaları hakkında yapılan açıklamada: “Manisa Entegre Bölge Hastanesizemin kaplamalarına düzgün bir alt zemin yaratmak için farklı yüzeylerle beraber kullanılabilen ve hızlı kürlenen bir çözüme gereksinim var idi. Pürüzsüz ve sağlam bitişli bir zemin için yüksek kaliteli, kendiliğinden yayılan zemin kaplaması mutlak bir gerekliliktir. Yenilikçi, kendiliğinden yayılan kaplamalarımız yüklenicilerin zaman ve paradan tasarruf etmesi için tasarlanmıştır. Bostik ürünleri düşük toz, az koku ve iki saate kadar inebilen kuruma süresi gibi avantajlarıyla zemin hazırlığı ihtiyaçlarında mükemmel sonuçlar verir.Bostik olarak gerekli aşamaların hepsini sorunsuz karşılamamız, global marka gücümüz ve proje detaylarına mahsus yenilikçi çözümlerimiz sebebiyle tercih edildik.” denildi.


Bostik teknolojisinin projeye sağladığı avantajlar


Manisa Entegre Bölge Hastanesi projesinde, ortak kullanım alanları, koridorlar ve muayenehaneler gibi toplamda 80.000 m² uygulama alanı PVC kaplaması işi için öncelikle, alt zemin hazırlığı yapıldı. Projenin ihtiyacı olan, performans, hızlı uygulama ve nihai bitişte elde edilecek pürüzsüz ve düzgün yüzeyler içinBostik zemin hazırlığı ürünleri kullanıldı.


Mevcut betonarme yüzeyler, tutunmayı arttırmak ve hızlı su emiciliğini kesmek amacıyla,BostikNivoTechPoroPrim ile astarlandı. NivoTechPoroPrim, akrilik kopolimer esaslı, mükemmel yapışma ve örtücülük özelliğine sahip, emici ve gözenekli yüzeylere uygun, kullanıma hazır, açık kırmızı renkli, kendinden yayılan şaplar için özel bir astardır.


Astar uygulaması sonrasındayüzey düzgünlüğü, kendinden yayılan tesviye şapı BostikRoxol 710ile sağlandı.BostikRoxol 710,yüksek düzeyde akışkan, kısa sürede donarak kullanıma hazır hale gelen, 1 ile 10 mm arasındaki kalınlıklar için ve sadece içeride kullanıma göre tasarlanmış, çimento esaslı, zemin tesviye şapıdır.TS EN 13813’e göre üretilmiştir.   CT / C25 / F7 sınıfında kendiliğinden yayılır. Akışkan, kolay uygulanabilen, hızlı kuruyan ve kendinden yayılan yapısı ile uygulama işlerinde hızlı ve kaliteli bir çözüm sunar.


Proje Ayrıntıları:


Proje ismi                               : MANİSA ENTEGRE BÖLGE HASTANESİ


Zemin uygulama yılı                : 2017-2018


Yeri                                        : Manisa

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .