Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591629
   Haberler ET: 09-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Akpa Alüminyum ISO 500 Büyüklerindeki Yükselişine Devam Ediyor.

                    


İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı geride bırakan ve sanayi sektörünün en değerli verileri olarak kabul edilen “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırmasının so- nuçları açıklandı. Bu sonuçlara göre İSO 500’ün üretimden satışları 2017 yılında yüzde 33,2 artışla 490 milyar TL’den 353 milyar TL’ye çıkarak yüksek bir büyüme performansı gösterdi.


Son üç yıldır İSO 500’ün üretimden satışlarında görülen zayıf büyü- me, 2017 yılında yüzde 19’luk oranla yerini reel büyümeye bıraktı. Satışlardaki artışta iç ve dış talepteki büyümenin yanı sıra ihracat gelirlerinde etkili olan döviz kurlarındaki artış rol oynadı. Gerçekle- şen büyüme oranı da İSO 500’de son 13 yılın en yüksek büyümesi olarak dikkat çekti.


Alüminyum sektörünün ekonomimizde oynadığı rol büyüdükçe bu sektörün devleri de sanayideki diğer kuruluşlarla aynı kulvarlarda ilerlemektedir. Alüminyum sektörünün öncü ve lider rması AKPA Alüminyum İSO 500 sıralamasındaki yükselişini sürdürerek 446. oldu. Önceki yıl 471. sıradayken yaptığı başarılı hamleler, yatırımlar ve gösterdiği yüksek performansla sırlamada yükselişe geçmeyi başardı.
Akpa Alüminyum 80.000m2 alan üzerine kurulu tam entegre tesis- lerinde üretmiş olduğu alüminyum pro lleri uluslararası standartlara bağlı kalarak dünya rmalarına üretme başarısını gösteriyor. Akpa Alüminyum bugün bayileri ile Türkiye’de geniş bir pazara ev sahipliği yaparken, yurtdışı pazarlarda da özellikle Orta Asya, Avrupa, Balkanlar ve Afrika ülkelerine yoğun bir şekilde ihracatlar yaparak ülkemizi en iyi şekilde temsil etme başarısını gösteriyor.


Alüminyum ekstrüzyon pro llerin üretiminde bugün 6 ekstrüzyon presi ile 42.000 Ton/Yıl üretim gerçekleştirebilme kapasitesine sahip olan Akpa Alüminyum, 30.000 Ton/Yıl Eloksal Kaplama, 15.000 Ton/Yıl Dikey Toz Boya Tesisleri, 24.000 Ton/ Yıl Alüminyum Billet Dökümü, 4.500.000 m2/Yıl Kompozit Levha Üretimi, 1.500 Ton/Yıl Ahşap Desen Kaplama, 1800 Adet/Yıl kalıp üretimini kendi tesisle- rinde gerçekleştiren tam entegre bir kuruluştur.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .