Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12591720
   Haberler ET: 09-07-2018 Yazdır   Tavsiye Et
SARAY ALÜMİNYUM TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK DEV KURULUŞU L

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) yarım asrı deviren ve sanayi sektö- rünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin 500 Büyük Sa- nayi Kuruluşu” araştırmasının sonuçları açıklandı. İSO 500’ün üretimden satışları 2017 yılında yüzde 33,2 artışla 490 milyar TL’den 653 milyar TL’ye çıkarak yüksek bir büyüme performansı gösterdi.


Son üç yıldır İSO 500’ün üretimden satışlarında görülen zayıf büyüme, 2017 yılında yüzde 19’luk oranla yerini reel büyümeye bıraktı.


Satışlardaki artışta iç ve dış talepteki büyümenin yanı sıra ihracat gelirle- rinde etkili olan döviz kurlarındaki artış rol oynadı. Gerçekleşen büyüme oranı da İSO 500’de son 13 yılın en yüksek büyümesi olarak dikkat çekti. Ülkemiz ekonomisinin büyümesine paralel olarak büyüyen ve kendine özgü dinamikleri olan alüminyum sektörünün devleri de hem sektörde hem de ülkemiz ekonomisinde yerlerini almaktadır. Sektörün öncü rması Saray Alüminyum da açıklanan İSO 500’deki yerini alarak sek- tördeki ve ekonomimizdeki konumunu ve gücünü bir kez daha perçin- ledi. 1980’den bu yana geliştirdiği yenilikçi iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynayan Saray Grup, bu yıl İSO 500 sıralamasında 289. sırada yer aldı.


Sektörün çalışkan ve yenilikçi rması Saray Alüminyum 30 seneyi aşkın deneyimiyle giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mi- mari uygulamalarla ilgili üretim yapan; boya, kaplama, eloksal, ekstrüz- yon, biyet döküm, levha boyama ve kompoze levha üretim tesislerini de bünyesinde bulunduran tam entegre bir kuruluştur.
Sektöre kazandırdığı birçok yenilikçi ürün ve projeyle adından söz ettiren ve ülkemizde olduğu kadar dünyada da büyük saygınlık yaratan Saray Alüminyum, üretiminin %60’ını Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’ya ihraç etmektedir. Saray Alüminyum; İstanbul Güneşli ve Tekirdağ Çerkezköy’de, toplam 89.000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. ISO 9001, TSE, QUALICOAT, QUOLANOAD, GOST-R, IFT ROSENHEIM kalite belgelerine sahip ürünleriyle sektörün en önemli ve ağırlığı olan rmaları arasında ön sıralarda yer almaktadır.


Saray Alüminyum, Proje ve AR-GE departmanlarıyla; Mimari O slere ve Yapı Yatırımcılarına cephe tasarımından, uygulamasına kadar tüm aşa- malarda teknik destek vermekle birlikte çok katlı ve nitelikli yapılar için özel cephe çözümleri sunmaktadır. Bütün bu başarılarının ve yatırımla- rının her sene ödüllerle taçlandırılması, Saray Alüminyum’un güçlü ve başarılı yapısını bir kez daha gözler önüne sermiş, sektörün lider rması olduğu gerçeğini perçinlemiştir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .