Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12465951
   Haberler ET: 12-09-2018 Yazdır   Tavsiye Et
ASAŞ’ta DigitALL Dönüşüm

ASAŞ’ta DIGIT ALL: Geleceğe Yolculuk Başladı. SAP Türkiye yetkililerinin de katıldığı DIGIT ALL lansman toplantısında, daha iyi müşteri ve çalışan deneyimi yaratmak için ASAŞ’ın tüm bölümlerinde başlayacak Dijital Dönüşüm Projesi tanıtıldı.


Tüm üretim ve yönetim süreçlerini Endüstri 4.0 hedefine uygun olarak yönetmek için 2011 yılından itibaren bilişim sistemlerine yoğun yatırımlar yapmaya başlayan ASAŞ, ilk olarak 2011 yılında tüm yönetim süreçlerinin kurumsal bir bilişim sistemi üzerinden yönetilmesi için danışmanlık alarak Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) yazılımı olarak SAP sistemini kullanmaya başladı.


ASAŞ 2014 yılında Alüminyum Yassı Mamuller Üretim Tesislerinde, Üretim Yönetim Sistemleri (MES) ve Planlama/Çizelgeleme yazılımı projeleri başlatarak 2017 yılı itibariyle de canlı kullanıma geçti. Entegre çalışan proje, Alüminyum Yassı Mamuller üreten firmalar arasında bu boyutta uçtan uca otomasyona sahip, siparişin içerdiği mamul ve malzemelere bağlı olarak dinamik rota oluşturan ve otomatik olarak bu rotaları takip ederek anlık olarak üretim siparişlerinin izlenmesini sağlıyor. ASAŞ’ın bu projesi Türkiye’de ilk, Avrupa’da ise sayılı projelerden biri konumunda bulunuyor.


ASAŞ, Alüminyum Ekstrüzyon, Alüminyum Kompozit Panel ve PVC Profil Üretim Tesislerini de dijital dönüşüm sürecine dahil ederek önemli ve büyük bir adım attı. Bunun yanı sıra ASAŞ müşteri deneyimini yönetmek için Bulut bir servis olarak CRM sistemini devreye almayı ve gelecek dönemde de ileri düzey analitikler yapmak için de İş Zekası ve Büyük Veri altyapısına yönelik yatırımlar yapmayı planlıyor.


ASAŞ, DIGIT ALL sayesinde her verinin, atılan her mailin, yapılan her aktivitenin mutlaka dijital bir izinin oluşturulması ve kayıt altına alınmasını, bu verilerden bilgi ve değer üretecek sistemler yardımıyla verimliliğini artırmayı ve iş ortaklarına sunduğu hizmeti daha da geliştirerek sektöre ve ülke ekonomisine değer katmayı hedefliyor.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .