Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12465894
   Haberler ET: 12-09-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Türk Alüminyum Sektörüne

Temel hiçbir dayanağı ve hukuksal altyapısı olmadığı halde ülkemize ve ülkemiz ekonomisine yapılmak istenen bu darbe girişimi asla kabul edilemez. Hukuksuz ve dayanaksız bu darbe ekonomik darbe girişimi esnasında derneğimiz ve temsil ettiği sektör tüm gücü ile devletimizin yanında olmuş ve olmaya devam edecektir. Önümüze koyulan bu hukuksuz dayatma süresince devletimiz kurumları tarafından alınan tüm karalarda sonuna kadar destek olacağımızı tekraren beyan ve taahhüt ederiz. 


Tüm bu yapılan saldırıları Türkiye Alüminyum Sektörü olarak yakinen takip etmekteyiz. Sonucu her ne olur ise olsun daha çok üretim kararlılığı içerisinde olmamızın milli bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Bu süreçte maalesef ithal kaynaklı olan hammaddemiz bizler için bağlayıcı olmaktadır.


Ülkemiz ve onun vatan olmasını sağlayan değerli milletimiz her zor anda olduğu gibi bugünde devletine tam destek vermektedir. Bunu görmek bizleri bu vatanın mensupları olarak bir kere daha bahtiyar etmiştir. Unutulmamalıdır ki; Türkiye sınırları masa üzerinde çizilmiş, toplama kabile mensuplarından oluşan bir uydu ülke değil tam tersi dünyaya devlet nedir? Nasıl kurulur? Ve nasıl yönetilir öğretmiş bir millettin kurduğu devlettir. Elbette bu ülkenin dünya üzerinde düşmanları olmuştur ve olacaktır. Ama asırlardır tüm bu düşman oluşumlarına göğsünü siper ederek karşı duran milletimiz; bugün toplama ırklardan oluşan uydu bir devletin coğrafi büyüklüğü, ekonomik büyüklüğü ve başındaki vasıfsız yöneticilerden, onların saldırılarından asla korkmayacaktır. Sektör olarak özellikle hammadde ayağında ithal girdimiz olan devletler Rusya, İran, katar, Azerbaycan ile acilen TL bazlı veya kendi para birimleri bazlı alışverişe başlanması son derece önem arz etmektedir. Bu konuda tüm sorumlu kurumlarımız ile en üst düzeyde temaslarımız başlamıştır. 
Bugüne kadar tüm sektöre soru ve sorunlarda sektörün yanında olup tam destek sağlamayan derneğimiz, bugünde sizlerin ve devletinin sonuna kadar yanında olduğunu beyan eder, çalışmalarınızda başarılar diler, saygılarımızı sunarız.


 


Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş adamları Derneği 
Yönetim Kurulu A.


Celalettin KIRBOZ 
Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş adamları Derneği 
Yönetim Kurulu Başkanı


 


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .