Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12465953
   Haberler ET: 12-09-2018 Yazdır   Tavsiye Et
Burak Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. ‘A’dan Z’ye Hayatın Her Yerinde’

 


Burak Alüminyum’ un temelleri 1923 yılında büyük dedemiz Halil DEMİR’ in Trabzon’da kurduğu atölye ile atıldı. 1990’lı yıllara gelindiğinde  İstanbul/Kıraç’ ta markamız alüminyum profil üretimine başladı ve firmamız hızlı bir büyüme içerisine girdi. Sonraki yıllarda ilk ihracatımızı gerçekleştirdik.  Küresel bir marka olmanın ilk adımı olarak Romanya Ploisti’ de ve Arnavutluk Tiran’ da ekstrüzyon hattı kuruldu. 2000 li yıllarda ise ALULİNE mimari Sistemler markamız piyasaya sürüldü.2008 yılında Kırklareli/ Lüleburgaz’ daki 65.000 m2’lik tesisi devreye girdi.2011 yılında Türkiye’nin ilk ekstrüzyon tesisi olan Aksan Alüminyum, şirketler grubumuza katıldı. 2014 yılında aldığımız sertifikalar şu şekildedir; ISO/TS 16949(Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi), ISO/TS 14001(Çevre Yönetim Sistemi Standartlara Uygunluk), ISO/TS 18001 (İşçi Sağlığı & İş Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO/TS 9001(Kalite Yönetim Sistemi). 2015 yılını teknolojik yatırım yılı olarak belirledik ve Avrupa menşeili Presezzi marka (2.500 TON ve 2.000 TON) extrüzyon preslerimiz devreye girdi. Full otomasyonlu bu pres hatlarının devreye girmesiyle daha hızlı, daha az süreli ayrıca ölü zaman değeri daha düşük kısacası daha verimli üretim yapma imkanına ulaşılmıştır. 2017 yılında ISO/TS ISO 27001- (BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ) sertifikasına sahip olduk ve boyahane üretim hattımızın verimliliği ve modernizasyonu anlamında yeni fırın ve Gema Boya sistemi devreye alındı.


Burak Alüminyum bir ekstrüzyon firmasıdır. Faaliyetlerimiz Alüminyum ekstrüzyon profil üretimi, mekanik işleme tabi tutulmuş alüminyum profilden mamul ürünler, alüminyum profilden mamul doğrama ve cephe sistemleridir. Yüksek verimlilikle çalışarak rekabet gücümüzü, pazar payımızı, kararlılığımızı artırmayı amaçlayan kurumumuz bu amaçla yurt içinde Temsa, Uğur Soğutma; yurt dışında ise MAN, VW ve Mercedes ile iş birliği içerindedir. Milli üretime destek vermek ve dışa bağımlılığı ortadan kaldırmayı kendisine amaç edinen kurumuz 2015 yılından beri SAHA İstanbul (Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği) üyesidir.


Kurumumuz yıllardır İSO Listesinde kendine yıllardır yer bulmakta ve istikrarlı yükselişini sürdürerek ülkemizin en büyük ve saygın kurumlarından biri olduğunu bu alanda da ispat etmektedir.


Bireysel ve kurumsal gelişimi her zaman destekleyen aynı zamanda çevreye doğal kaynakların korunmasına özen gösteren ve yeniliklere açık uzman kadrosuyla ülkemizi alüminyum sektöründe söz sahibi kılmak istemekteyiz. Türk ekstrüzyon sektöründe arzulanan noktada olmak ve peşinden gelenlere öncülük etmek amacımızdır. Ar-Ge projelerinin gerçek yaşamda yer edinmesi, nihai hedefimizdir. Biz, Ar-ge çalışmalarımızı her zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillendiririz. Ar-ge faaliyetlerimiz, kurumumuzun stratejik palanları dahilinde ulaşacağı hedeflerin aynası olacaktır. Misyonumuz marka olarak alüminyum ekstrüzyon sanayiinde sektöre yön veren, geleceğin alüminyum üretimini şekillendiren, Ar-Ge çalışmaları, teknolojik donanım ve çalışanlarıyla müşterinin problemlerini kendi sorunları gibi sahiplenmek ve daima onlara en iyiyi sunmaya çalışmaktır. Geçmişin verdiği tecrübesi günümüzün teknolojisi ve Ar-ge çalışmalarıyla büyüyen firmamız ekstrüzton, yüzey işlemler, mekanik işlemli profiller, profil dizayn, alüminyum profil faaliyetlerinde sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Ülkemizde “TSE” Belgesi’ne sahip olmuş, Avrupa’da birçok uluslararası kalite belgesi ve sertifika kazanmıştır. Burak Alüminyum günümüzde 5 kıta 46 ülkede faaliyet göstermeye, otomotivden, ısıtma soğutma sistemlerine, beyaz eşyadan, reklam sanayiine, bina giydirme cephelerinden, uçak parçalarına, "A'dan Z'ye hayatın her yerinde" ihtiyaçlara cevap vermeye ve alüminyumu kendi profili olarak görmeye devam etmektedir…


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .