Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12465846
   Haberler ET: 12-09-2018 Yazdır   Tavsiye Et
SİSTEM METAL SEKTÖRÜN VE EKONOMİNİN GURURU OLMAYI SÜRDÜRÜYOR

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırmasının 2017 yılı sonuçları kısa bir süre önce açıklandı. Ülkemizin ve ekonomimizin lokomotifi olan sektörlerin gücünü anlamak için önemli bir gösterge olarak kabul edilen bu araştırmanın sonuçları, gelişmekte olan sektörlerin de kapasitelerini ortaya koymaktadır. Alüminyum sektörünün temel taşı niteliğinde olan ve sektöre her açıdan yön veren firmalarımızın her geçen gün daha da büyüdüğü ve ülke ekonomisinde bir güce dönüştüğü günümüzde İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) verileri büyük bir önem taşımaktadır.


Sektörün saygın ve güçlü firmalarından olan, ülkemiz adına dünya liginde rol alan bir oyuncu haline gelerek kalitesini ve kapasitesini gözler önüne seren Sistem Metal İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesinde yer alarak gururlu yürüyüşüne yeni bir ışık daha ekledi. Kompozit üretiminde birinci sırada yer alan Sistem Metal, 39 ülkeye ihracat yapmakta ve gelirlerinin %45’ini ihracattan elde etmektedir. Bir dünya markası haline gelen Sistem Metal ALBOND, renk ve desen çeşitliliği açısından da en zengin seçeneklere sahip marka olarak öne çıkıyor.


Kurumsal yapısı, disiplinli, çevre dostu ve etik çalışma düzeni ve gelişmiş Ar-Ge sistemiyle bilinen Sistem Metal, bütün bu meziyetlerinin karşılığını başarı olarak alıyor. Üretim kapasitesi yaklaşık 7,5 milyon metrekareye ulaşan firmanın 4 kompozit hattı, kendi bünyesindeki boya hattı ve Avrupalı üreticilerle iş birliği içinde boya üretim sistemi mevcut. Ülkemizdeki ve dünyadaki birçok projenin tedarikçisi olarak pek çok anlaşmaya imza atarak kalite, teknik bilgi, güven ve servis alanında Türkiye’nin öncü ve lider firması olduğunu gösteren Sistem Metal, aldığı ödüllerle de bunu pekiştirmektedir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .