Anasayfa Ürün Haber Vitrindekiler Röportajlar Projeler Teknik Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Bu Sene de %50 Devlet Teşviği Kapsamında

Bölgesinin en büyük, dünyanın ise konusunda en büyük beşinci fuarı olma özelliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl 18-22 Haziran tarihleri arasında 42’inci kez kapılarını açacak. 

 
Ziyaretçi Rekoru Kıran Düsseldorf’ta Arslan Alüminyum 240.000 Ton Yıllık Üretim Hedefiyle Gövde Göst
 
Endüstri ve Yapı Ürünlerinin Dünya’da Aranan Markası Akpa Alüminyum Düsseldorf ALUMINIUM Fuarında İ
 
ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
 
Yılmaz Makine Personel Alımına Devam Ediyor.
 
Aluminium 2018 Fuarı’na katılan Assan Alüminyum sektörün geleceğini tasarlıyor.
 
Kale Kilit’in Entegre Güvenlik Çözümleri Security Essen 2018’de Sergilendi
 
ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
 
http://boraluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://stilcephe.com.tr

http://bit.ly/2Jwo6AT

http://areksaluminyum.com.tr

Toplam Ziyaret : 12465880
   Haberler ET: 12-09-2018 Yazdır   Tavsiye Et
İHRACAT ŞAMPİYONU ERDOĞANLAR İKİNCİ 500’DE

"Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırmasının 2017 yılı sonuçlarını kısa bir süre önce açıklayan İstanbul Sanayi Odası (İSO) dikkatleri bir kez daha alüminyum sektörünün üzerinde topladı. Ülkemizin ve ekonomimizin lokomotifi haline gelen sektörlerin gücünü gözler önüne seren ve ekonomik açıdan bir gösterge olarak kabul edilen bu araştırmanın sonuçları, gelişmekte olan sektörlerin de kapasitelerini ve yıl içinde başardıklarını ortaya koymaktadır. Alüminyum sektörünün temel taşı niteliğinde olan ve sektöre her açıdan yön veren firmalarımızın her geçen gün daha da büyüdüğü ve ülke ekonomisinde bir güce dönüştüğü günümüzde İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) verileri sektörümüzün gururu olmaktadır.


Türk Alüminyum Ekstrüzyon Sektörünün en köklü firmalarından olan Erdoğanlar Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1987 yılında çıktığı yolda başarılarına başarılar katarak ve yürüyüşüne her etapta yeni başarılar ekleyerek büyüyor. Köklü birikim ve deneyimi ve kalite politikasındaki hassasiyetiyle bilinen Erdoğanlar Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. hem yurtiçinde hem de yurtdışında başarıdan başarıya koşuyor.


Dünya standartlarındaki üretim anlayışı ve üretim sürecindeki titizliği ile gelişmiş 25 ülkeye ihracat gerçekleştiren Erdoğanlar Alüminyum, bugün başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Amerika, Asya ve Okyanusya’daki birçok pazarın en önemli tedarikçilerinden biri olma başarısını göstermiştir. Türk Alüminyum Sektörünün lider kuruluşları arasında yer alan Erdoğanlar Alüminyum, sürekli gelişen ve geliştiren yapısıyla, yeniliklere açık ve profesyonelliği birinci planda tutan tutumuyla da öne çıkmaktadır. Bütün yatırımlarını bilinçli ve sektörün geleceğine inanarak yapan Erdoğanlar Alüminyum, dünya pazarlarına ürettiği ürünlerde satış başarısını ve müşteri memnuniyetiyle taçlandırmıştır. 35.000 m2 büyüklüğündeki alanda dünyaya alüminyum profil üreten Erdoğanlar Türkiye’nin tam entegre kuruluşları arasındadır.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
http://aluminyumyapi.com/?sayfa=iletisim

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://gursan.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .