Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://www.tualaluminyum.com

http://www.gucal.com.tr

http://www.boraluminyum.com

Toplam Ziyaret : 14471900
   Haberler ET: 11-01-2020 Yazdır   Tavsiye Et
JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş İnterMob Fuarı nı başarıyla tamamlamıştır.

JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş Tüyap’ta 12-16 Ekimtarihlerinde düzenlenen ve ülkemizin marka değeri en yüksek fuarlarından biri olarak kabul edilen İnterMob Fuarı nı başarıyla tamamlamıştır.


www.jutesan.com.tr


Türk alüminyum sektörüne 2005 yılında yeni bir soluk ve enerji getiren Jütesan Alüminyum Sanayi Ticaret A.Ş. kaliteli ve estetik ürün prensibi ve sürekli kendini geliştiren yapısıyla teknolojiyi yakından takip eden ve en üst düzey hizmet anlayışını esas hedef haline getiren öncü firmalarımızdandır. Jütesan Alüminyum bugün ürünlerinin %40’lık bölümünü ihracat pazarına gönderirken %60’lık bölümünü de iç piyasaya sunuyor.“ Hassas Profil ” sloganının haklı gururunu kurulduğu günden bugüne getiren ve hem iç piyasada hem yurtdışı pazarlarının aranan markası haline gelen Jütesan Alüminyum , İstanbul Gürpınar’da bulunan 11.000 m^2 alana kurulmuş ileri üretim teknolojisini kendi tesislerinde barındıran profesyonel , tecrübeli ve dinamik üretim personeli ile akıllı otomasyon üretimini gerçekleştirebilen önemli bir yapıya sahiptir. Jütesan Alüminyum Türkiye’nin uluslararası pazarda alüminyum profil konusunda en önemli markalarından biridir.Üretim yelpazesi genel olarak; Mobilya Aksesuar, Ray Dolap Profilleri, Endüstriyel Aydınlatma Profilleri, Duşakabin Profilleri , Reklam Profilleri, Çerçeve Profilleri, Doğrama Kapı-Pencere Yapı Profilleri,İç tasarım ve Mimari Profiller, Sineklik Profilleri, Merdiven-Mastar Profilleri , Denizlik-Menfez Profilleri, Halı Geçiş Profilleri, Fayans Profilleri, Stor Perde Profilleri, Standart ve Özel Profillerden oluşmaktadır.
Türk sanayinin kalitesini dünyanın 58gelişmiş ülkesine yapmış olduğu ihracatlarla taşıyan ,alüminyum yatırımlarını disiplinli ve kesintisiz şekilde yapmaya devan eden değerli firmamız JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş.’eİnterMob 2019’a katılımlarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .