Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
7 Kıta 107 Ülkeye İhracatla Türkiye’nin Küresel Üretici Gücü SEL Bir Dünya Devi Olduğunu İspatladı…
 
Üretiminin yüzde 55'ten fazlasını ihraç eden Saray, bu yıl da fuarın ilgi odağıydı
 
ASAŞ Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’nda Sektör Profesyonellerinden Tam Not Aldı
 
Okyanus Alüminyum Avrasya Pencere 2020 Fuarında Beklentisini Güçlü Şekilde Karşıladı…
 
İstikrar– Güven – Kalite Sloganının Güçlü Temsilcisi Zahit Alüminyum Avrasya Pencere Fuarını Başarıy
 
Karpen – Kar Alüminyum “Türkiye ve Dünya için Üretiyoruz” Sloganını Avrasya Pencere 2020’de Güçlü Şe
 
Türk Alüminyum Sektörünün Yüz Akı Dörtel Kalıp Avrasya Pencere 2020 Fuarında Güçlü Duruşunu Zirveye
 
“Kalite Tesadüf Değildir” Sloganının Güçlü Temsilcisi Çalışkan Alüminyum Avrasya Pencere Fuarını Ba
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://www.tualaluminyum.com

http://www.gucal.com.tr

http://www.boraluminyum.com

Toplam Ziyaret : 14142103
   Haberler ET: 26-03-2020 Yazdır   Tavsiye Et
REHAU Farklı Ve Başarılı Projeler İçin Pencere Çözümleri Sunuyor…

REHAU Farklı Ve Başarılı Projeler İçin Pencere Çözümleri Sunuyor…


 


“Fark yaratın, işinizi büyütün” sloganıyla faaliyet gösteren REHAU, Nürnberg'deki dünyanın önde gelen pencere fuarı Fensterbau Frontale'de yenilikçi ürünlerini ve hizmetlerini sergileyecek. Yenilikler,sektörün karşılaştığı zorluklara çözümler sunacak ve iş ortakları için yeni kapılar açacak.


 


Pencere sistemlerinin modern teknolojinin avantajlarını tasarım, güvenlik ve sürdürülebilirlikte en yüksek standartlarla birlikte nasıl bir araya getireceğine ilişkin olarak REHAU, 18-21 Mart 2020 tarihleri arasında Nürnberg'deki Fensterbau Frontale'da akıllı çözümler sunacak. “Fark yaratın, işinizi büyütün” sloganıyla bezenmiş yeni fuar konsepti, ziyaretçilere REHAU'nun yeniliklerini deneyimleme şansı verecek. REHAU, akıllı teknolojiler, daimi yetenek kıtlığı ve dijitalleşme gibi, sektörü etkileyen birçok zorluğa çözümler sunacak. Buna ek olarak REHAU, profil sistemlerinin ötesine geçen akıllı çözümlere sahip bir sistem sağlayıcısı olarak ürün portföyünü genişletiyor


 


Minimalist tasarımlı sıralanmış güvenlik bariyerleri


Yeni nesil RAU-FIPRO X malzemeden üretilen SYNEGO ve GENEO gibi kendini kanıtlamış pencere profil sistemlerinin yanı sıra REHAU, SYNEGO platformunda yeni bir sistem sergileyecek. Sistemdeki yenilikler kullanıcı dostu olma, tasarım ve rasyonel üretim odaklı olarak ön plana çıkıyor. REHAU ayrıca kendi güvenlik bariyeri SKYFORCE ile mevcut başka bir endüstri trendine yanıt veriyor. 2020'den itibaren satışa sunulacak olan bu sistem, kapalı bir zincir ağına sahip ve tüm REHAU ürün serilerine minimalist tasarımlı sıralanmış güvenlik bariyerleri getiriyor. Ekranda ayrıca SYNEGO NL, Delight ve Prestige Design da dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki yeni uluslararası sistemler yer alacak ve bunların hepsi kendi pazarlarının ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanacak.


 


Akıllı sistemler ve katma değer ile dijitalleşme


En son gerçekleştirilen Fensterbau Frontale fuarında REHAU, pencerelerin de akıllı olabileceğini kanıtlayan ilk pencere sistemleri sağlayıcısıydı. Şirket bu yolda ilerlemeye devam etti ve müşterilerinin akıllı pencereler için yeni benzersiz satış noktaları açmasına izin vererek akıllı çözümler için yeni uygulama alanları yarattı. Mevcut güvenlik çözümü Smart Guard'daki geliştirmeler uluslararası algıyla yapılıyor ve bağlantı açısından yeni seçenekler sunuyor. REHAU, otomatik kilit sayesinde hırsızlığa karşı korumayı geliştiren akıllı manşonların Smart Guard ile birleştirilmesi gibi diğer akıllı bileşenlerin sunduğu çözümlerle nasıl etkileşimli çalışabileceğini de gösterecek.


 


Ayırt edici tasarım


KALEIDO COLOR tasarım serisi, oda ve pencerelerin ayrı ayrı tasarlanmasını sağlıyor. Fensterbau Frontale'da REHAU, çok çeşitli renk ve tasarım seçeneklerini sergileyecek. Bir dizi boya kaplaması, film kaplamaları ve alüminyum kaplamalar çekici pencere tasarımı için çok sayıda olanak sunuyor. RAU-FIPRO X'den üretilen elyaf takviyeli GENEO pencere sistemi, 2,80 m'ye çıkan pencere kanat yüksekliğiyle mimari yönden de varlığını hissettiriyor.


 


Sürdürülebilirlik tutarlı bir şekilde uygulandı


İnsanlar, REHAU'nun kurumsal kültüründe 30 yılı aşkın bir süredir yerleşmiş bir kavram olan sürdürülebilirlikle açıkça ilgileniyor. Şirket pencere profillerini kapalı malzeme döngüsünde geri dönüştürülmüş PVC pencere malzemesi kullanarak üretiyor. En az yüzde 40 geri dönüştürülmüş malzeme içeren sürdürülebilir pencere profilleri, REHAU'nun yeni EcoPuls etiketi altında piyasaya sunulmakta ve iş ortaklarına sürdürülebilir pencere satmak için ihtiyaç duydukları doğru argümanları sunuyor.


REHAU EcoPuls pencereleri üretim sırasında geleneksel pencerelere göre çok daha fazla miktarda CO2 tasarrufu sağlar ve üretimde geri dönüştürülmüş malzeme kullanmak yüzde 90 daha az emisyon oluşturur. Ek olarak, EcoPuls pencereleri, enerji kayıplarını düşük tutarak kullanım boyunca yüksek enerji verimliliğine sahip.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .