Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
7 Kıta 107 Ülkeye İhracatla Türkiye’nin Küresel Üretici Gücü SEL Bir Dünya Devi Olduğunu İspatladı…
 
Üretiminin yüzde 55'ten fazlasını ihraç eden Saray, bu yıl da fuarın ilgi odağıydı
 
ASAŞ Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’nda Sektör Profesyonellerinden Tam Not Aldı
 
Okyanus Alüminyum Avrasya Pencere 2020 Fuarında Beklentisini Güçlü Şekilde Karşıladı…
 
İstikrar– Güven – Kalite Sloganının Güçlü Temsilcisi Zahit Alüminyum Avrasya Pencere Fuarını Başarıy
 
Karpen – Kar Alüminyum “Türkiye ve Dünya için Üretiyoruz” Sloganını Avrasya Pencere 2020’de Güçlü Şe
 
Türk Alüminyum Sektörünün Yüz Akı Dörtel Kalıp Avrasya Pencere 2020 Fuarında Güçlü Duruşunu Zirveye
 
“Kalite Tesadüf Değildir” Sloganının Güçlü Temsilcisi Çalışkan Alüminyum Avrasya Pencere Fuarını Ba
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://skb.com.tr

http://www.tualaluminyum.com

http://www.gucal.com.tr

http://www.boraluminyum.com

Toplam Ziyaret : 14308995
   Haberler ET: 06-05-2020 Yazdır   Tavsiye Et
Oğuzhan Alüminyum 2020 Avrasya Fuarında adeta devleşti ve ziyaretçilerinden tam not aldı.

Oğuzhan Alüminyum 2020 Avrasya Fuarında adeta devleşti ve ziyaretçilerinden tam not aldı.


www.oguzhansineklik.com


 


21’incisi düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı 4-7 Mart tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başarıyla gerçekleştirildi. Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleri ve ilgili işkollarından insanların katılım sergilediği Fuar Oğuzhan Alüminyum açısından adeta bir şölene dönüştü. 2020 yılında hem uluslararası ihracat yolunu hem de iç piyasadaki güçlü yapılanmasını en üst seviyeye çıkarak firma, tüm yönetim ve ekip olarak sahada müşterilerin beklenti ve taleplerine yönelik güçlü operasyonlarla karşılık verdiği için Fuar’da da bunun meyvelerini toplamayı başardı. Oğuzhan Alüminyum’un özellikle yeni sezon için hazırladığı 22 mm ve 16 mm Plise sistemleri Fuar’da katılımcılardan ve ziyaretçilerden tam not alarak firmanın gururu haline geldi.


Oğuzhan Sineklik, 1992 yılında sineklik üretimiyle sektöre giriş yapan, çalışkan, üretken ve ahlaklı bir firma olarak azimli ve sebatlı bir çalışmayla kısa sürede bilinen ve tanınan bir firma haline gelen öncü bir kuruluştur. Profesyonel hizmet ve kalitesiyle öne çıkan ve yaptığı bütün işlerde güvenilirliğini pekiştiren Oğuzhan Sineklik, bugün sektörde tercih edilen bir marka haline gelmeyi başarmış ve bütün alanlarda örnek gösterilen bir firmamızdır. Oğuzhan Sineklik Sistemleri, bugün hem Türkiye’deki bayi sayısı hem de kaliteli ve nitelikli ürün üretme becerisiyle sektörün lider imalatçı firmalarından birisi haline gelmiştir. Sineklik, Plise sineklik, sineklik tül ve aksesuar, plise perde ve zip perde imalatında parmak ısırtacak bir kapasiteye ulaşarak, Türkiye’deki yaygın bayi ağıyla geniş bir alana hitap etmekte, ülkemizi adım adım dolaşarak zip perde ve sineklik sistemleri  üzerinde yürüttüğü çalışmalarla da göz dolduran bir noktada olduğunu ispatlamıştır. Özellikle bünyesine kattığı yeni makine teknolojileri ile kalite ve hızı en üst seviyeye çıkaran firma aralıksız yatırımı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini birinci plana almıştır. Oğuzhan Sineklik Sistemleri güçlü Ar-Ge çalışmalarıyla hareketli perde sistemlerine yönelik yatırımlarında öne çıkmaya hazırlanırken, piyasadaki gücünü de sergilediği yüksek performansla her geçen gün daha da pekiştirmektedir.


30 yıllık bir özgeçmişe sahip olan Oğuzhan Alüminyum Sürekli yenilikleri takip edip, Türkiye’de bu yenilikleri sektöre ve hayatımıza katmaya çalışan, sürekli Ar-Ge yatırımlarıyla projelerini yaptığı çalışmaları başarıyla sahaya sunan bir firma. İnanılmaz bir özveri ve başarı hikâyesiyle sektörde ve piyasada büyük bir ilginin odağına yerleşmiştir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .