Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

?sayfa=iletisim

Toplam Ziyaret : 15250651
   Haberler ET: 06-05-2020 Yazdır   Tavsiye Et
“Kalite Tesadüf Değildir” Sloganının Güçlü Temsilcisi Çalışkan Alüminyum Avrasya Pencere Fuarını Ba

 


 “Kalite Tesadüf Değildir” Sloganının Güçlü Temsilcisi Çalışkan Alüminyum Avrasya Pencere Fuarını Başarıyla Tamamladı.


Bu yıl 21’incisi düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı 4-7 Mart tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde tamamlandı. Türk Alüminyum sektörünün devlerinin konuk olduğu ve sektör profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği Fuar’da Çalışkan Alüminyum dikkatleri üzerinde toplayan etkin firmalardan biri olarak öne çıktı.


Türkiye’nin alüminyum korkuluk aksesuar imalat ve satışı konusunda modern tesislerinde yüksek imalat teknolojisi ve profesyonel bilgi birikimi sayesinde en yüksek üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğine sahip olan Çalışkan Alüminyum, 1990 yılından beri sürekli büyüyüp gelişen, tutarlı ve akılcı hamlelerle sektördeki yatırımlarını geliştiren bir firma olarak sektörde saygın bir konum elde etmiştir. Özellikle Yuvarlak Küpeşte Aksesuarları, Kare Küpeşte Aksesuarları, Pleksiler, Yapıştırıcılar, Lama Ayak Sistemleri, Camlı Küpeşte Sistem Aksesuarları ve Alüminyum Profiller konusunda sektörün en güçlü firmalarından biri haline gelmiştir.


1990’da İstanbul’da kurulan Çalışkan Alüminyum İstanbul Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesinde 1500 m2 kapalı alanda modern tesisinde, kendi yüksek imalat teknolojisi ile üretimlerini yapmaktadır. Çalışkan Alüminyum Türkiye’nin alüminyum aksesuar üretimi konusunda en yüksek kapasite ve ürün çeşitliliğine sahip olan en önemli kuruluşlardan biridir. Tamamı kendi sermayesi ile kurulan ve bugüne kadar ülkesinde alüminyum aksesuar üretim teknolojisi alanında gerçekleştirilen en büyük yatırımlardan biri olarak nitelendirilen küpeşte ve korkuluk sistem aksesuarlarının üretimi konusunda sürekli yatırım yaparak; modern makine parkuru sayesinde en yüksek adette ürün üretebilme özelliğine sahip ender firmalardan biridir. Firma, alüminyum aksesuar üretiminin yanı sıra, Alüminyum profil satışı da yapmaktadır. Bugün alüminyum aksesuar üretiminde en yüksek kapasitelere ulaşmış olan Çalışkan Alüminyum Türkiye’nin her noktasına aralıksız ürünlerinin satışını yapmaktadır. Yurtdışı konusunda ciddi çalışmalar gerçekleştiren Çalışkan Alüminyum, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Arnavutluk, Bulgaristan, Gürcistan, Irak Kırgızistan, Kosova, Libya, Makedonya, Özbekistan, Romanya, Rusya, Sudan, Suudi Arabistan, Ukrayna ve Yunanistan’a önemli ihracatlar gerçekleştirmektedir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .