Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

?sayfa=iletisim

Toplam Ziyaret : 15250844
   Haberler ET: 06-05-2020 Yazdır   Tavsiye Et
Türk Alüminyum Sektörünün Yüz Akı Dörtel Kalıp Avrasya Pencere 2020 Fuarında Güçlü Duruşunu Zirveye

 


Türk Alüminyum Sektörünün Yüz Akı Dörtel Kalıp Avrasya Pencere 2020 Fuarında Güçlü Duruşunu Zirveye Taşıdı…


www.4elkalip.com.tr


 


4-7 Mart tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 21’inci Avrasya Pencere Fuarı sektörün aktörlerini ve profesyonellerini bir araya getirirken bir çok yeniliğe de sahne oldu. Dünyada ilk kez 4 EL KALIP VE MAKİNA SANAYİ bir uluslararası fuarda alüminyum ekstrüzyon üretiminin en temel unsurlarından biri olan ekstrüzyon pres’i getirip çalıştırarak üretim sürecini ziyaretçilerin gözleri önünde gerçekleştirip katılımcıların tamamından tam not alan bir firma olarak kayıtlara geçti. Böylelikle 4 EL KALIP VE MAKİNA SANAYİ sektördeki cesaretli ve azimli duruşunu bir kez daha gözler önüne sererken aynı zamanda profesyonellikten de taviz verilmeyeceği bir kez daha ilan etmiş oldu.


Tamamı yerli sermayeyle kurulmuş olan ve 50 yıllık tecrübesi ile 1996 yılından itibaren Alüminyum Ekstrüzyon Kalıp imalatı ve Alüminyum Sektörünün üretim sürecinde ihtiyacı olan tüm makineleri geliştirdiği Ar-Ge teknolojisiyle yerli üretime önemli katkıda bulunmaktadır.  Başarıyla gerçekleştirdiği bu hizmet ağı sayesinde kuruluşundan bugüne sektörün öncülerinden biri haline gelerek aynı zamanda kazandığı uzmanlık, deneyim, saygınlık, büyük önem verdiği iyi eğitilmiş tecrübeli personeli, 7 ayrı departmanı ve 60’a yakın çalışanıyla sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir. 4 EL KALIP VE MAKİNA SANAYİ ”Kalitede Güvence, Müşteride Memnuniyet” anlayışı ile lider konumuna yerleşen güçlü ve özverili bir firmadır. ISO 9001-2000 Kalite Sistemi ile çalışan 4 EL KALIP VE MAKİNA SANAYİ, üretimini modern tesisinde gelişen teknolojiye uyumlu CNC (Torna, Freze, Testere, Taşlama, Dik İşleme Merkezi, Tel Erezyon, Dalma Erezyon) Tezgahları, deneyimli bilgi ve beceriye sahip Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Usta ve bölümüyle ilgili eğitimi almış elemanları ile yapmaktadır. 4 EL KALIP VE MAKİNA SANAYİ başta Romanya, Rusya, Arnavutluk, Ukrayna, Cezayir, Yunanistan, Bulgaristan, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Irak ve İran ülkelerine yaptığı sürekli ihracatla ve 50’ye yakın farklı ülkeye hedeflediği ihracat programı ile büyümesini kalitede taviz vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti birleştirmeyi ön plana alıyor.  

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .