Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

?sayfa=iletisim

Toplam Ziyaret : 15251041
   Haberler ET: 06-05-2020 Yazdır   Tavsiye Et
Karpen – Kar Alüminyum “Türkiye ve Dünya için Üretiyoruz” Sloganını Avrasya Pencere 2020’de Güçlü Şe

Karpen – Kar Alüminyum “Türkiye ve Dünya için Üretiyoruz” Sloganını Avrasya Pencere 2020’de Güçlü Şekilde Temsil Etti…


www.karpen.com.tr


 


 


4-7 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 21’inci Avrasya Pencere Fuarı’nda göz dolduran performansıyla öne çıkan Karpen – Kar Alüminyum, fuar katılımcıları ve sektör profesyonelleriyle buluştu. Dünya genelinde yaşanan olumsuz koşullara rağmen Fuar’ın bütün olanaklarını hem ülke ekonomisi hem de sektördeki ilerleme ve gelişme için değerlendiren Kar Alüminyum, bütün katılımcıların takdirini kazandı.


Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesinde 27.000 m2 alan üzerindeki üretim tesislerinde iç ve dış pazar için PVC ile Alüminyum profili üretimi yapan ve istikrarlı bir büyüme politikasıyla her geçen gün gücüne güç katan Kar Alüminyum, Cankar aile şirketinin lokomotif markası ve hem ülkemizde hem de dünyada büyük bir saygınlığı olan Karpen ile birlikte büyük bir sinerji yaratmış ve kesintisiz bir gelişim çizgisi yakalamıştır.


1995 yılında başlayan PVC profil üretimiyle adım adım ilerleyen, istikrarlı ve rasyonel hamleler geliştiren ve buna uygun bir şekilde katlanarak büyüyen Karpen, tam otomasyon tekniği ile ürettiği 3 markanın geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin en önemli PVC profil üreticileri arasında yer almaktadır. Karpen bugün PVC Profil üretim alanında, Anadolu’dan çıkan ve gücünü dünyaya duyuran dev bir kuruluş haline gelmiştir. 20 adet Extruder PVC profil hattıyla yılda 15 bin ton PVC Profil üreten firma, Türkiye’de 10 bölge deposu, 600 bayi ağı, dünyada ise başta Ortadoğu olmak üzere toplam 12 ülkede 150 bayisi bulunmaktadır.  Öte yandan Gaziantep’te bir ilki başlatan Karpen, 2011’in ilk yarısında Kar Alüminyum markasıyla Alüminyum profil üretim tesisini kurarak başarı halkalarını biraz genişletmiştir. 10 bin metre karesi kapalı, 15 bin metrekaresi açık alanda kurulan Kar Alüminyum ekstrüzyon profil üretim tesisinde yıllık 10.000 ton alüminyum profil üretilmektedir. Başta ekstrüzyon, eloksal elektrostatik boya mekanik işlem ve kalıphane bölümü ve sistem-proje departmanıyla müşterilerine çözüm ortağı olmakta, onlara geniş bir çalışma perspektifi sunmaktadır. Bugün Kar Alüminyum Türkiye ve Avrupa’ya üretim yapan firma konumundadır ve her geçen gün büyüyen pazarda daha büyük ve ağırlığı olan bir aktör haline gelmektedir.


 

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .