Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

?sayfa=iletisim

Toplam Ziyaret : 15250592
   Haberler ET: 06-05-2020 Yazdır   Tavsiye Et
ASAŞ Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’nda Sektör Profesyonellerinden Tam Not Aldı

ASAŞ Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’nda Sektör Profesyonellerinden Tam Not Aldı


 


www.asastr.com


 


 


ASAŞ, bu yıl 4-7 Mart tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı’na katıldı. ASAŞ, her yıl olduğu gibi bu yıl da yenilikçi ve modern tasarıma sahip standı ve inovatif ürünleriyle sektör profesyonellerinin ilgi odağı oldu.


 


Avrupa’nın en büyük ikinci kapı ve pencere fuarı olan Avrasya Kapı ve Pencere Fuarı, bu yıl 4-7 Mart tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, geçen yıl olduğu gibi bu yılda fuardaki yerini aldı. Sektör profesyonellerini, modern ve yenilikçi yüzünü yansıtan iki katlı standında ağırlayan ASAŞ, alüminyum mimari sistemler, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur-kepenk sistemlerindeki en yeni ürünlerini sergiledi.


 


Yeni alüminyum sürme sistemleri beğeni topladı


Alüminyum mimari sistemler ürün ailesinde yer alan REFL40 Katlanır Güneş Kırıcı Panel Sistem ve Giyotin Küpeşte Sistemi büyük beğeni topladı. Yansıtma etkisiyle üç boyutlu bir efekt oluşturan iç ve dış cephe kaplama ürünü Ombrae’nin iki ayrı deseni de katılımcıların ilgi odağı oldu. Yüksek performans değerlerine sahip sürme sistemi Powerfeel, manzaranın maksimum derecede görülmesine imkan veren sürme sistemi SkyFeel ve A1 yanmazlık sınıfına sahip panel cephe sistemi Sky Panel de en beğenilen ürünler arasında yer aldı.


 


İnova PVC Sürme Sistemi tam not aldı


ASAŞ’ın yeni ürünlerinden biri olan ve yüksek performans sağlayan İnova PVC Yalıtımlı Sürme Sistemi de sektör profesyonellerinin dikkatini çekti. ASAŞ fuarda İnova 76mm pencere ve İnova orta contalı pencerenin yanı sıra hem PVC hem de alüminyum mimari sistemlere ait yeni ürünlerin kesitleri de sergiledi. Yeni ürün kesitlerini yakından inceleyen katılımcılar, ASAŞ yetkililerinden detaylı bilgi aldı.


 


Yeni Monoblok Panjur Sistemi ilk kez fuarda tanıtıldı.


ASAŞ’ın fuarda görücüye çıkardığı yeni ürünlerden biri de Monoblok panjur sistemi oldu. Monoblok panjur, alttaki bir parçanın çıkarılmasıyla tamir/bakım yapma imkânı da sağlıyor. Sergilenen bir diğer ürün olan ve panjur aralıkları istenilen şekilde açılabildiği için ışığın ve havanın istenilen miktarda içeri girmesine izin veren Daylight panjur ve garaj kapısı da büyük beğeni topladı.


 


ASAŞ Hakkında


1990 yılında kurulan ASAŞ, bugün Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2400’den fazla çalışanıyla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge merkezine de sahip olan ASAŞ, üretim alanındaki tecrübesini tasarım ve Ür-Ge çalışmalarıyla sürekli geliştirerek sektöre birçok sektör için yenilikçi ürünler sunuyor. ASAŞ, alüminyum profil, kompozit panel, alüminyum yassı mamul, PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum bayrak ve aydınlatma direkleri, alüminyum kapı, pencere ve giydirme cephe sistemleri, panjur sistemleri, garaj kapıları ve motor kontrol sistemleri alanında zengin bir ürün yelpazesine sahip.  Bugün 80’i aşkın ülkeye ihracat yapan ve kuruluşundan bu yana istikrarlı büyümesini sürdüren ASAŞ, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2018 listesinde de 62’inci sırada yer alıyor.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .