Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

?sayfa=iletisim

Toplam Ziyaret : 15247643
   Haberler ET: 06-05-2020 Yazdır   Tavsiye Et
Üretiminin yüzde 55'ten fazlasını ihraç eden Saray, bu yıl da fuarın ilgi odağıydı

Üretiminin yüzde 55'ten fazlasını ihraç eden Saray, bu yıl da fuarın ilgi odağıydı


 


Geliştirdiği yeni ürün ve sistemleri21. Avrasya Pencere Fuarı’nda sektör profesyonellerive tüketicilerin beğenisine sunan Saray’ın standına ilgi yoğundu.Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, teknolojik yeniliklerin ilk uygulayıcısı olan ve üretiminin yüzde 55'ten fazlasını ihraç eden şirketleri için sektörel fuarların önemine işaret etti.


 


Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yapı malzemesi üreticileri arasında yer alan Saray, 4-7 Mart 2020 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 21. Avrasya Pencere Fuarı’nda, 3. Salon - 311 numaralı standında ziyaretçilerini ağırladı.Kırk yılı aşkın tecrübesiyle sektörün önemli aktörleri arasında yer alan firma, fuarda,PVC Pencere Sistemleri ve Panjur Sistemleri başta olmak üzere, Endüstriyel Profiller, Mimari Sistemler ve Kompozit Panel ürün gruplarını sergiledi.


 


“Alüminyum ürünlerin %55’ini, PVC grubunun %98’ini ihraç ediyoruz”


Teknolojik yeniliklerin ve değişen normların ilk uygulayıcılarından biri olarak sektörel fuarları önemsediklerini dile getiren Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, şu açıklamalarda bulundu:


 


Geliştirdiğimiz yüksek performanslı inovatif ürünlerle, geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde ve yaşam kalitesinin yükseltilmesinde önemli bir misyonüstleniyoruz. İleri teknolojiyle donatılmış tesislerimizde yılda 3,5 milyon metrekare alüminyum kompozit panel, 30 bin ton alüminyum profil, 20 bin ton PVC profil, 16 milyon metre panjur ve kepenk sistemi üretiyoruz.Yurtdışında özellikle büyük mimari yapılar ve altyapı projeleri tarafından tercih ediliyoruz. Üretimimizin yüzde 55'ten fazlasını, Avrupa, Afrika, Asya ve Orta Doğu bölgelerinde 60’ı aşkın ülkeye ihraç ediyoruz. PVC kapı ve pencere sistemlerinde ise satışlarımızın yüzde 98’ini ihracat oluşturuyor.”


 


Nitelikli yapıların çözüm ortağı


Alüminyum kompozit panel, alüminyum ekstrüzyonprofil ve PVC profil ürünlerindeTürkiye’de sektörün ilk Çevresel Ürün Beyanı (EPD) belgesine sahip olanSaray, hem yeşil binaların oluşturulmasına katkı sağlıyor hem de çevreye duyarlı, sürdürülebilir, verimli, yenilikçi çözüm ve hizmetler sunuyor.Nanokompozit panel, B1 ve A2 sınıfı mineral dolgulu yangına dayanıklı alüminyum kompozit panel, tuğla görünümlü alüminyum cephe kaplaması (Saray Cotta) gibi birçok inovatif ürünü Türkiye’de ilk kez üreterek pazarla buluşturan firma, uluslararası kalite sertifikalara sahip ürünleriyle yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Dünyanın farklı ülkelerinde nitelikli projelerin tercihi olan Saray, projeye özel tasarım ve detay çözümü konusunda uzman proje departmanı ile de fark yaratıyor.


 


Akıllı ve pasif evler ile uyumlu inovatif ürünler


Saray’ın yeni nesil ürünlerinden Selective PVC pencere sistemi, kurşunsuz formülden üretilmiş yüksek kalite profillerden oluşan pencereleriyle, kullanıcı sağlığını ön planda tutarken, hava geçirimi, su sızdırmazlığı, rüzgâr direnci ve ısı yalıtımı konusunda, tüm iklim koşullarında üstün performans sağlıyor. Profilleri köpükle doldurulmuş, 3 contalı yapısı ve geniş kasa derinliği ile 3 cam kullanımına olanak sağlayan SLP Selective Plus, özellikle, düşük enerji tüketimi olan ‘Pasif Ev’ler için ideal ürün olarak öne çıkıyor.


 


Tüketici beklentilerini karşılamaya yönelik geliştirilenMotorlu giyotin pencere ve küpeşte sistemiise, yaşam alanlarını tek dokunuşta açık mekâna dönüştürebilme özelliğiyle dikkat çekiyor.Akıllı Ev Teknolojileri ile entegre olabilen bu sistem, tamamen açıldığında küpeşte görevi görürken, kapatıldığında pencereye dönüşüyor.


 


B1 ve A2 sınıfı Saraybondkompozit paneller, dünyada en uzun dayanım süresine sahip PolivinildenFlorür (Pvdf) boyayla kaplı olması ve yüksek yangın güvenliği ile rakiplerinden ayrışıyor. Nem, asit, UV dayanımı, renk ve parlaklık stabilitesi ile üstün kalite değerlerine sahipPVdF boya, dış cephelerin kısa zamanda deforme olmasını önlüyor.


 


İtalya'dan ithal edilen yüksek teknolojili hatta, uluslararası kalite standartlarında üretimi yapılanSarayrollpanjur ve kepenk sistemleri, geniş ürün yelpazesi ile yapı sektörünün vazgeçilmez estetik unsurları arasında yer alıyor.


 


Mimari sistemlerin yanı sıra makine, aydınlatma, asansör, mobilya ve havalandırma gibi pek çok sektörün ihtiyacı olan çeşitli şekil ve büyüklükte sanayi profilleri üreten Saray, kalıphane departmanında 17 binden fazla farklı profil kalıbı bulunduruyor.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .