Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
ASAŞ, 10 Ülkenin Yer Aldığı AB Fon Destekli RETROFEED Projesinde Önemli Bir Partner Konumunda
 
Amerika’da Türk Penceresinden Bakacak
 
Aygün Alüminyum Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesinde çalışmalarına başladı
 
İDDMİB’den dünyaya ‘Sanal Çıkarma’
 
Salgın döneminde balkon camlama sistemlerine talep 53 arttı
 
Yaz sıcağında püfür püfür serinlik Egepen Deceuninck ile ferah mekanlar
 
BETA Kimya’dan yeni sprey dezenfektan: MitreapelHunter
 
Aktaş Holding'den EPDM Yapışkanlı Mebran
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://selsil.com

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

?sayfa=iletisim

Toplam Ziyaret : 15248047
   Haberler ET: 06-07-2020 Yazdır   Tavsiye Et
Dünya’da Ve Türkiye’de Tek!

Dünya’da Ve Türkiye’de Tek!


 


 


Türkiye’de açılır çatı camı özelliğinin adet olarak en fazla olduğu Kuzu Effect AVM, çalışma yöntemiyle sertifikalı dünyadaki tek açılır kapanır cam sistemiyle doğal havada misafirlerini ağırlıyor.


 


 


Ankara’da da tek


 


Ankara’nın Ledd Gold Sertifikalı mimarisi ile fark yaratan projesi Kuzu Effect AVM, yoğun sağlık önlemleri ile açıldı. Dünyaca bilinen DN 5 sertifikasına göre çalışma şeklinin doğruluğu bakımından dünyadaki tek açılır kapanır cam sistemine sahip Kuzu Effect’te, alışveriş merkezinin havalandırması çatıda bulunan toplam 332 adet cam ile sağlanıyor. Otomatik olarak açılan camlar yağış ve kuvvetli rüzgar anında otomatik olarak kapanıyor.


 


24 Saat Hava Akımı


 


Tavan camlarının yanı sıra tüm katlarda bulunan katlanabilir teras kapıları açılarak alışveriş merkezi tamamen doğal hava ile havalandırılıyor. Sağlık Bakanlığı’nın yönergesi doğrultusunda klima kullanımının bulunmadığı Kuzu Effect AVM, dört bir yanda bulunan terasları ile temiz hava sirkülasyonunu sağlıyor.


 


Yeni markalar eklendi


 


Hijyen kurallarının üst seviyede tutulduğu Kuzu Effect’te maske kullanımı konusunda yoğun önlemlerin alınmasının yanı sıra periyodik olarak dezenfeksiyon işlemi de sağlanıyor. Ziyaretçilerinin ve iş ortaklarının sağlığını ilk sırada tuttuklarını belirten Kuzu Grup Sorumlusu Özge Kuzu, “Alışveriş merkezimiz tamamen doğal havalandırma yöntemi ile havalandırılıyor. Çatıdaki pencerelerimizin teknik özellikleri bakımından dünyada tek olma özelliği var. Bizler de havanın güzelleşmesiyle birlikte çatı camlarımızı ve her katta bulunan teras kapılarımızı açarak, Kuzu Effect AVM’yi açık alışveriş merkezi haline getirdik ve hemen yanı başımızda bulunan tertemiz orman havasını alışveriş merkezimize doldurduk. Böylece bu pandemi döneminde alışveriş merkezleri ile ilgili akıllardaki en önemli sorun olan, kapalı mekanların sağlıksız olduğu endişesini ortadan kaldırdıkKapılarımız ile eşsiz orman manzarası ziyaretçilerimize doğa ile iç içe olma imkanı da sağlıyor. Zor bir süreçten geçiyoruz. Özellikle perakende sektörü de her sektör gibi zorluk yaşıyor. Ancak kısa zamanda toparlanacağımıza tüm sektörlerimizin verimliliğini artırarak bu süreci atlatacağına inancımız tam” diye konuştu.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

http://www.oguzcephe.com.tr

http://www.aypen.com.tr

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .