Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Türkiye’nin Sanayi Devleri Belli Oldu
 
Türkiye’nin Sanayi Devlerinden Arslan Alüminyum A.Ş. ISO 500 Sıralamasında 147. Sırada
 
Dünya Müteahhitlik Listesine “Rönesans” Etkisi
 
Lazer Alüminyum Eskişehir Tüyap Fuarına katıldı.
 
Prime Alüminyum R+T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarında Ürünle
 
ASAŞ Otomotiv Ürünleriyle IAA Mobility’de Gövde Gösterisi Yaptı
 
Türkiye, İnşaat Devler Liginde İkinciliği Korudu
 
Akpa Alüminyum A.Ş’nin Ankara mağaza açılışı yaptı.
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://www.sienka.com.tr/

?sayfa=iletisim

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 20252943
   Haberler ET: 07-09-2023 Yazdır   Tavsiye Et
İHRACATIN METALİK YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ - ALFA METAL

Alfa Metal Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. İhracatın Metalik Yıldızları 2022 Ödül Töreninde 2’nci Oldu. Ödül firmanın Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ömer Faruk BAKANER Bey’e Takdim Edildi.
Türkiye, 2022 yılını 225 milyar dolarlık rekor bir ihracatla tamamladı. Ülkemizde, Demir ve Demir Dışı Metaller sektörü 12,4 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirerek genel ihracattan yüzde 5,5’lik pay aldı ve ülke ekonomisinde önemli bir başarıya imza attı. İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) sektörün bu başarısına katkı sağlayan ve ülke ekonomisine enerji ve güç katan ‘İhracatın Metalik Yıldızları’nı düzenlediği törenle ödüllendirdi. Toplamda 71 firma 27 kategoride ödüle layık görüldü. Ayrıca sektörü temsil eden 26 derneğe de teşekkür plaketleri takdim edildi.


Alüminyum Döküm Mamulleri Kategorisinde 2’nci Sırayı Alfa Metal  Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. alarak sektördeki gücünü bir kez daha perçinleyerek liderlik bayrağını göndere çekti.  Bir dünya markasına dönüşen Türk Alüminyum Sektörü’nün lider firmalarından Alfa Metal Alüminyum A.Ş., süreklileşen başarı grafiğiyle öncülük bayrağını doruklara taşımayı sürdürüyor. Akılcı ve disiplinli yatırım politikaları ve yüksek kalite anlayışı, başarılarına da süreklilik kazandırıyor.


Ülkemizin hammadde olarak dışa bağımlılığını yüksek oranda kapatmak ve ihtiyaca çözüm üretmek adına aynı zamanda alüminyumdan katma değeri yüksek ürünler üretim marka değerine dönüştürmek adına kurulduğu günden bugüne yüksek mücadele veren Alfa Metal Alüminyum A.Ş., alüminyum sektörün en organize ve yetkin firmalarından biri olduğunu her adımda göstermiş, ortaya çıkan bütün verilerle de bunu beyan etmiştir. Sadece Alüminyum sektörünün değil, ülkemizin ekonomisinin de devlerinden biri haline gelen Alfa Metal, gelişmiş teknoloji, kalifiye ve profesyonel elemanlarla geliştirdiği yatırımlar hem sektöre hem de ülkemizin ekonomisine büyük katkılar sunmaktadır.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

https://aluexpo.com/home-en/

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .