Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İstanbul Sanayi Odası, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2023” Sonuçlarını Açıkladı
 
SARAY, ISO 500’de 266. Sırada Yer Aldı
 
Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Açıklandı..
 
Türkiye Devler Liginde Arslan Alüminyum A.Ş. 2023 Yılı Kuruluş Sıralamasında 244’üncü Sıradan Yer Al
 
Astor Enerji A.Ş. İso 500 Listesi’nde 41 Basamak Yükseldi
 
Yatırım Devi Kenan Metal A.Ş. Alüminyum Billet Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yatırım Anlaşm
 
Kalite ve Güvenin Simgesi: Akpa Alüminyum
 
KALYON PV Türkiye’nin İlk Karbon Nötr Güneş Paneli Üreticisi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 21371553
   Haberler ET: 07-09-2023 Yazdır   Tavsiye Et
İHRACATIN METALİK YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ - ALBOND ALÜMİNYUM

Premier Ligin Güçlü Temsilcisi Albond Alüminyum İnşaat Malzemeleri Kategorisinde Yine Lider Oldu.


Albond Alüminyum İhracatın Metalik Yıldızları 2022 Ödül Töreninde Birinci Oldu. Ödül firmanın Genel Müdürü Sayın Rıdvan BALIKÇI’ya takdim edildi.


2022 yılını 225 milyar dolarlık rekor bir ihracatla tamamlayan Türkiye’de, Demir ve Demir Dışı Metaller sektörü 12,4 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirdi ve genel ihracattan yüzde 5,5’lik pay alarak dikkatleri üzerine çekti. İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) sektörün bu başarısına katkı sunan ve ülke ekonomisine dinamizm sağlayan ‘İhracatın Metalik Yıldızları’nı düzenlenen törenle ödüllendirdi. Toplamda 71 firma 27 kategoride ödüle layık görüldü. Ayrıca sektörü temsil eden 26 derneğe de teşekkür plaketleri takdim edildi.


Alüminyum İnşaat Malzemeleri Kategorisinde 1’inci Sırayı Albond Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. aldı. 60 yılı aşan bir kurumsal kimliğe ve bilgi, tecrübe birikimine sahip olan Albond Alüminyum, ülkemize ve sektöre büyük katkılar sunarak, başarıdan başarıya koşarak ve performansını sürekli geliştirerek liderliğin doruklarına yerleşmiştir. Bu başarıyla yetinmeyen Albond Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. kalitesini birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi İngiltere’de de tescilleyip taçlandıran tek Türk firması oldu. Albond Alüminyum istikrarlı, disiplinli, titiz ve prensiplerine bağlı iş ahlakıyla sektörün geleceğinde önemli bir aktör olma kararlılığını her fırsatta sergiliyor.


Kemah Grup bünyesinde faaliyetlerine devam eden Albond Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. dünyanın önde gelen önemli projelerine uluslararası kalite ve standartlarda ürün sağlayan, ülkemizdeki alüminyum kompozit panel üretiminin lider firmalarındandır. Alüminyum sektörünün parlayan yıldızı ve gururu olan yatırım devi ALBOND’un başarıları hem aldığı ödüllerle hem de ortaya çıkardığı ürünlerin yüksek kalitesiyle tescillenmekte ve geleceğe dönük bir yürüyüşe dönüşmektedir. Ülkemizdeki ve dünyadaki birçok projenin tedarikçisi olarak pek çok anlaşmaya imza atan ve kalite, teknik bilgi, güven ve servis alanında Türkiye’nin öncü ve lider firması olduğunu her alanda gösteren ALBOND, İhracatın Metalik Yıldızları 2022’de aldığı birincilikle bir kez daha ekonomimizin direklerinden birisi olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .