Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Türkiye’nin Sanayi Devleri Belli Oldu
 
Türkiye’nin Sanayi Devlerinden Arslan Alüminyum A.Ş. ISO 500 Sıralamasında 147. Sırada
 
Dünya Müteahhitlik Listesine “Rönesans” Etkisi
 
Lazer Alüminyum Eskişehir Tüyap Fuarına katıldı.
 
Prime Alüminyum R+T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarında Ürünle
 
ASAŞ Otomotiv Ürünleriyle IAA Mobility’de Gövde Gösterisi Yaptı
 
Türkiye, İnşaat Devler Liginde İkinciliği Korudu
 
Akpa Alüminyum A.Ş’nin Ankara mağaza açılışı yaptı.
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://www.sienka.com.tr/

?sayfa=iletisim

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 20253247
   Haberler ET: 07-09-2023 Yazdır   Tavsiye Et
İHRACATIN METALİK YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ -SARAY ALÜMİNYUM

Alüminyum Çubuk Profiller Kategorisinde İhracatın Metalik Yıldızlar Ödülü Saray Alüminyuma Verildi.2022 yılını 225 milyar dolarlık rekor bir ihracatla tamamlayan Türkiye, bu başarının kahramanlarını ödüllendirdi. Ülkemizde, Demir ve Demir Dışı Metaller sektörü 12,4 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirerek hem genel ihracattan yüzde 5,5’lik pay aldı hem de ülke ekonomisi için önemli bir başarıya imza attı. İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) sektörün bu başarısına katkı sunan, ülke ekonomisine güç katan ve göğsümüzü kabartan ‘İhracatın Metalik Yıldızları’nı düzenlediği törenle ödüllendirdi. Toplamda 71 firma 27 kategoride ödüle layık görüldü. Ayrıca sektörü temsil eden 26 derneğe de teşekkür plaketleri takdim edildi. Saray  Alüminyum da İhracatın Metalik Yıldızları 2022 Ödül Töreninde Alüminyum Çubuk Profiller Kategorisinde ödül aldı. Ödül firmanın yönetim kurulu başkanı Sayın Murat SARAYLI’ya takdim edildi.


Türk Alüminyum sektörünün gözde firmalarından Saray Alüminyum, 40 yılı aşkın tecrübesiyle, alüminyum kapı, pencere, cephe ve küpeşte sistemleri, alüminyum kompozit panel, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur ve kepenk sistemleri ve sanayi profilleri üretmekte, gerçekleştirdiği  yatırımlarla sektördeki yükselişini sürdürmektedir. Saray Alüminyum’un geliştirdiği cephe çözümleriyle fark yaratan yapıların inşa edilmesinde büyük rol oynarken, Türkiye’deki büyük ve gözde birçok projede yer almaktadır.  İstanbul Güneşli ve Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan, yaklaşık 175 bin metrekare kapalı alana sahip ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde yılda 3,5 milyon metrekare alüminyum kompozit panel, 110 bin ton alüminyum profil, 20 bin ton PVC profil, 16 milyon metretül panjur üretmektedir. Alüminyum sektöründe ihracat birincilikleri olan Saray Alüminyum, üretiminin yüzde 55’ten fazlasını; Avrupa, Afrika, Asya ve Orta Doğu bölgelerinde 60’ı  aşkın ülkeye ihraç etmektedir.


ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, CE, Qualicoat, Qualanod TSE, TSEK, TS – EN, IFT – Rosenheim, GOST-R, UKR-S, MPA Dresden, Aplus, International Technical Approval, Yerli Mal sertifikalarına sahip Saray Alüminyum, geliştirdiği yüksek performanslı inovatif ürünlerle, geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde ve yaşam kalitesinin yükseltilmesinde önemli bir misyon üstleniyor.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

https://aluexpo.com/home-en/

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .