Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Asaşpen İş Ortaklarıyla Antalya’da Buluştu
 
Assan Alüminyum CDP skoruyla küresel ortalamanın üzerinde
 
Bostik Türkiye yurt dışı eğitimlerine devam ediyor Gürcistan’da 1.000 kişiye teknik eğitim verildi
 
YEO, ABD’de güneş enerjisinden elektrik üretecek
 
Türk müteahhitler Ukrayna’yı yeniden inşa edecek
 
İSO İkinci 500 ü açıkladı.
 
SARAY ISO 500’de 236. sıraya yükseldi
 
Akpa Alüminyum’dan Yeni Alüminyum Mimari Sistem Çözümleri
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 20876071
   Haberler ET: 05-10-2023 Yazdır   Tavsiye Et
Akpa Alüminyum A.Ş’nin Ankara mağaza açılışı yaptı.

Türk Alüminyum Ekstrüzyon Sektörünün Lider Üretici Firması Akpa Alüminyum A.Ş’nin Ankara Bölgesinin En Güçlü Pazarlama Bayilerinden Biri Olan Artus Metal Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. Siteler Bölgesinde Satış Mağazasının Açılışını Gerçekleştirdi. 


ARTUS METAL, 2018 yılı aralık ayında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde Alüminyum ekstrüzyon sektörünün öncü firmalarından biri olan AKPA Alüminyum Ankara bayisi olarak 450 M2 alanda ticari hayatına başladı. Bayisi olduğu AKPA Alüminyumun desteği ve müşterilerinin teveccühü ile kısa bir sürede sektördeki önemli Alüminyum tedarikçileri arasındaki yerini aldı. Kurulduğu ilk günden başlayarak verilen hizmetlerin her aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan ARTUS METAL, sektördeki gelişmeleri ve pazardaki talepleri yakından takip ederek büyümeye devam etti. Müşteri odaklı yönetim biçimini benimseyen ARTUS METAL, “kaliteli ve hızlı hizmet” anlayışıyla müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 2021 yılı başında yerini 1000 M2 alana çıkartarak stoklarını artırdı. 2023 yılı Haziran ayında ise Alüminyum uygulamacılarının yoğun bir şekilde bulunduğu Ankara SİTELER bölgesinde 400 M2’lik bir alanda şube açarak o bölgedeki müşterilerine hizmet vermeye başladı. İvedik Mağazasında olduğu gibi Siteler Mağazasında da geniş ürün yelpazesi ile satışa başlayan ARTUS METAL, bayisi olduğu AKPA Alüminyumun ürün gamında bulunan Mimari Sistemlerin tamamını Siteler Mağazası stoklarına taşıdı. Müşteri kitlesini oluşturan firmaların talebi doğrultusunda Cephe, Yalıtımlı Yalıtımsız Doğrama Profilleri ve Sürme Profilleri olmak üzere kutu köşebent gibi profilleri de stoklarında tutarak Siteler bölgesinde yer alan müşterilerine haziran ayı itibari ile hizmet vermeye başladı. Uygulama firmalarının kompozitte tercih ettiği AKPA Alüminyum üretimi PrimebondPlus, Primebond ve Durabond marka kompozit Panellerin satışını yapan ARTUS METAL, DURABOND Renk kartelasında yer alan tüm renleri stoklarında tutmaya devam ediyor. SİTELER Mağaza stokları içinde bu geleneği değiştirmedi. Tecrübeli kadrosuyla müşteriler ile ilişkilerin geliştirilmesine, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin tespit edilmesine yönelik çalışmalar yaparak birebir ziyaretler gerçekleştirmeye önem veren ARTUS METAL, sağlıklı ve uzun vadeli bir iletişim gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinerek hizmet bilincinin geliştirilmesi, buna bağlı olarak, hizmet kalitesinin ve memnuniyet düzeyinin arttırılmasına yönelik çalışmalara önem verdi. İnşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, ithal ve yerli olmak üzere birçok Aksesuar çeşidini stoklarında bulunduran ARTUS METAL, güçlü stok yapısı ile müşterilerinin tek noktadan tüm ihtiyaçlarını karşılamak için, konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile Alüminyum Profil ve Kompozit Panel konusunda AKPA Alüminyumun en büyük bayilerinden biri olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .