Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Türkiye’nin Sanayi Devleri Belli Oldu
 
Türkiye’nin Sanayi Devlerinden Arslan Alüminyum A.Ş. ISO 500 Sıralamasında 147. Sırada
 
Dünya Müteahhitlik Listesine “Rönesans” Etkisi
 
Lazer Alüminyum Eskişehir Tüyap Fuarına katıldı.
 
Prime Alüminyum R+T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarında Ürünle
 
ASAŞ Otomotiv Ürünleriyle IAA Mobility’de Gövde Gösterisi Yaptı
 
Türkiye, İnşaat Devler Liginde İkinciliği Korudu
 
Akpa Alüminyum A.Ş’nin Ankara mağaza açılışı yaptı.
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://www.sienka.com.tr/

?sayfa=iletisim

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 20253217
   Haberler ET: 05-10-2023 Yazdır   Tavsiye Et
ASAŞ Otomotiv Ürünleriyle IAA Mobility’de Gövde Gösterisi Yaptı

ASAŞ, dünyanın en büyük ve en önemli mobilite etkinliği olan IAA Mobility Uluslararası Mobilite Fuarı 2023’te yerini aldı. Münih’teki fuarda ASAŞ; elektrikli araç batarya, çarpışma elemanları, elektrikli araç gövde ve şase ile güvenlik elemanı profillerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, 5-10 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde gerçekleştirilen IAA Mobility Uluslararası Mobilite Fuarı 2023’te gövde gösterisi yaptı. Münih Exhibition Center’da düzenlenen, dünyanın en büyük ve en önemli mobilite etkinliği olan fuarda ASAŞ, 3’üncü Hol C40 numaralı standında ziyaretçilerini ağırladı. Otomotiv sektörüne yönelik geniş bir yelpazede ürün tedarik eden ASAŞ,bu fuarda da elektrikli araç batarya, çarpışma elemanları, gövde ve şase profilleri ile güvenlik elemanı profillerini sergiledi. 


Montaja hazır parça üretim kabiliyeti 


ASAŞ Genel Müdürü Derya Hatiboğlu, entegre tesise sahip bir marka olarak, billet dökümü-ekstrüzyon-mekanik işlem (CNC işleme, büküm, kaynak vb.) ve yüzey işlem operasyonlarını gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi: “Firma olarak birçok farklı sektöre yarı mamulden montajlı bitmiş ürünün üretimine tek noktadan servis veriyoruz. Son dönemde özellikle araçların aynı yakıt miktarı ile daha uzun mesafe gidebilmelerinin sağlanması ve karbon salınımının azaltılması amacıyla araçların hafifletilmesi için çalışmalar yapılıyor. Bu bağlamda hafif bir malzeme olan alüminyumun alaşımlandırma kabiliyeti ile istenen mukavemet değerine erişime imkân vermesi otomotiv sektöründe kullanımını artırdı. ASAŞ olarak otomotiv sektörü gibi nitelikli sektörlere yönelik tasarım geliştirme, alaşım geliştirme, proses geliştirme süreçlerini yönettiğimiz; uluslararası projelerde araştırma ve geliştirme konularında değer üreten sektörün ilk AR-GEmerkezine sahibiz. Tasarım için dünyada kabul gören mühendislik programlarımız ile analiz yapıyor, bir yandan da müşterilerimize optimum tasarımlar sunabiliyoruz. IAA Mobility Uluslararası Mobilite Fuarı 2023’te gördüğümüz ilgi bizi çok mutlu etti. Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından biri olarak Avrupa ve dünya pazarındaki etkinlik alanımızı daha da genişletmek istiyoruz.” 


500 binden fazla kişi ziyaret etti 


IAA Mobility Uluslararası Mobilite Fuarı 2023, ziyaretçilerine heyecan verici yenilikler sundu. Fuar, dünyanın en büyük ve en önemli mobilite etkinliği olmakla beraber, üreticilere, tedarikçilere, teknoloji şirketlerine, hizmet sağlayıcılara ve startup’lara kendilerini ve hizmetlerini geniş bir uluslararası B2B (Business to Business-Şirketten Şirkete) ve B2C (Business to Consumer - Firmadan Tüketiciye) kitlesine sunmaları için çeşitli fırsatlar yarattı. 38 ülkeden 750 katılımcı firmanın yer aldığı, 300’den fazla dünya prömiyeri ve yeniliğin yer aldığı fuarı 500 binden fazla kişi ziyaret etti.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

https://aluexpo.com/home-en/

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .