Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Türkiye’nin Sanayi Devleri Belli Oldu
 
Türkiye’nin Sanayi Devlerinden Arslan Alüminyum A.Ş. ISO 500 Sıralamasında 147. Sırada
 
Dünya Müteahhitlik Listesine “Rönesans” Etkisi
 
Lazer Alüminyum Eskişehir Tüyap Fuarına katıldı.
 
Prime Alüminyum R+T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarında Ürünle
 
ASAŞ Otomotiv Ürünleriyle IAA Mobility’de Gövde Gösterisi Yaptı
 
Türkiye, İnşaat Devler Liginde İkinciliği Korudu
 
Akpa Alüminyum A.Ş’nin Ankara mağaza açılışı yaptı.
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://www.sienka.com.tr/

?sayfa=iletisim

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 20252908
   Haberler ET: 05-10-2023 Yazdır   Tavsiye Et
Prime Alüminyum R+T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarında Ürünle

Alüminyum Ekstrüzyon Sektörünün Yükselen Değeri ve Üretimin Profesyonel Gücü 


Prime Alüminyum R+T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarında Ürünlerini Başarıyla Sergiledi. 


Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen R+T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’ nde 11 bin metrekarelik alanda 6 binden fazla ziyaretçi ağırladı. 90 ülkeden ziyaretçi ağırlayan fuar, sektörün lider firmalarını bir araya getirerek yeni ihracat bağlantıları ve işbirlikleri kurulmasını sağladı. Türkiye’nin yanı sıra; Romanya, Polonya, Bulgaristan, Sırbistan, Çin, Rusya, Avusturya, Almanya, Hindistan ve İran ziyaret eden ilk on ülke arasında yer aldı. Fuara Amerika, Avustralya ve Malezya başta olmak üzere bir çok uzak ülkeden ziyaretçileri getirilerek “uzak ülkeler” hedefi gerçekleştirildi. R+T Turkey Fuarı hedef olarak belirlediği uzak pazarlara ulaşarak, Türk üretici firmaları ile uzak pazarlar arasında bir bağ oluşturdu. 128 katılımcı firma sektörde daha önce sergilenmemiş pek çok ürünü ziyaretçilerine sundu. Türk patentli uzak kumandalı perdeler, haşereden koruyan perde sistemleri, 10 newtonluk perde motorları, tente, panjur, pergola, dış gölgeleme sistemleri başta olmak üzere bir çok ürün ilgi çekti. 


Bütün dünyadan katılımcı sayısının çok arttığı bu fuarda sektörün profesyonel üretim gücü ve öncü firmalarından olan Prime Alüminyum da katılımcıların ve ziyaretçilerin yoğun ilgi ve teveccühüyle yüksek bir performansla temsil edildi. Alüminyum ekstrüzyon üretiminin tüm temel alanlarında faaliyet gösteren ve sektörün en önemli global oyuncu olan ve perde profillerinde de ciddi yatırımlara imza atan Prime Alüminyum, ilgi odağı haline geldi ve dikkatleri üzerinde topladı. Yakın zamanda Sürme Sistemler, Aldoks Kapı ve Pencere Doğramaları, Giyotin Sistemler ve Zip Perde sistemlerinde ciddi çalışmalar yapmaya başlayan Prime Alüminyum, fuarın gözde firmaları arasında yer almayı başardı. 


Ülkemizin önde gelen alüminyum profil üreticisi ve ihracatçılardan biri olarak öne çıkan Prime Alüminyum, 10 yıllı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesini müşterileri ile profesyonelce paylaşan önemli bir üreticilerin başında gelmektedir. Prime Alüminyum müşterilerinin ihtiyacı olan; alüminyum profili, teknik çizim aşamasından kalıp tasarımına, ekstrüzyondan yüzey işlemine kadar üretim sürecinin başından sonuna kadar geniş bir yelpazede başarılı bir hizmet sunmaktadır. Prime Alüminyum Türkiye’deki müşterilerinin yanı sıra tüm Avrupa, Amerika ve Kanada’daki müşterilerine alüminyum profil üretimi yapmaktadır. İmalat sanayinde kullanılan bir çok alüminyum profili firma kendi entegre tesisinde üretebilmektedir. Firma başta, Perde Sektörü, Panjur Sektörü, Otomatik Kapı Sektörü, Doğrama Sektörü, Mobilya Sektörü, Solar Sistem Profil, Endüstriyel Profiller ve Müşteri Talep Beklentisi Doğrultusunda Özel İsteğe Bağlı Alüminyum Profil İmalatını Yapabilmektedir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

https://aluexpo.com/home-en/

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .