Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
Türkiye’nin Sanayi Devleri Belli Oldu
 
Türkiye’nin Sanayi Devlerinden Arslan Alüminyum A.Ş. ISO 500 Sıralamasında 147. Sırada
 
Dünya Müteahhitlik Listesine “Rönesans” Etkisi
 
Lazer Alüminyum Eskişehir Tüyap Fuarına katıldı.
 
Prime Alüminyum R+T Turkey Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarında Ürünle
 
ASAŞ Otomotiv Ürünleriyle IAA Mobility’de Gövde Gösterisi Yaptı
 
Türkiye, İnşaat Devler Liginde İkinciliği Korudu
 
Akpa Alüminyum A.Ş’nin Ankara mağaza açılışı yaptı.
 
http://www.caliskanaluminyum.com

http://www.ersasaluminyum.com.tr/

https://www.kaban.com.tr/

http://aluminyumyapi.com/?sayfa=icerik&tip=ATG%20%DDleti%FEim

http://www.sienka.com.tr/

?sayfa=iletisim

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 20252977
   Haberler ET: 05-10-2023 Yazdır   Tavsiye Et
Lazer Alüminyum Eskişehir Tüyap Fuarına katıldı.

Lazer Alüminyum Eskişehir Tüyap Fuar Alanında Gerçekleşen 2. RailIndustry Show – Raylı Sistemler Endüstri Fuarında Katıldı. 


Ülkemizin kalkınması için stratejik öneme sahip olan raylı sistemler sektörünün gelişiminde kritik bir rol oynayacak olan Rail Industry Show – Raylı Sistemler Endüstri Fuarı, Kamu Kurumları ve Yerel Yönetimlerin desteğiyle gerçekleştirilmiştir. Türkiye, raylı sistemler ulaşımı alanında son yıllarda büyük bir atılım göstermiş ve bunu artan bir ivmeyle devam ettirmektedir. Rail Industry Show, milli bilince ve kültürel farkındalığa sahip yerli organizatör firmaların işbirliğinde alanında deneyimli ve profesyonel ekibiyle ülkemizin ve sektörün ilerleyişine katkıda bulunacak en önemli uluslararası buluşma platformu olma hedefi ile yola çıkmıştır. Bu yıl ikincisi düzenlenen fuara katılımın ve ilginin yüksek olması doğru yolda gidildiğinin ve ülkemizin ekonomisine önemli katkılar sunabilecek olan bir sektörün giderek daha da güçleneceğinin işareti olarak görülmelidir. 


Eskişehir Sanayi Odası (ESO) desteklediği ve üyelerinin de katılım gösterdiği Rail Industry Show; Raylı Sistemler Endüstrisi, Altyapı ve Teknolojileri Zirve ve Fuarı, ETO Tüyap Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nde 19-21 Eylül 2023 tarihlere arasında düzenlendi. Fuarın açılışına ESO Yönetim Kurulu Üyeleri ile katılan ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, fuardaki stantları ziyaret etti. Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy ile stantları gezen Başkan Kesikbaş, katılımcılara verimli bir fuar geçirmeleri temennisinde bulundu. 


Bu önemli fuara alüminyum sektörünün en yetenekli ve alanında zirveye doğru yükselen firmalarından Lazer Alüminyum da katıldı. Fuarda güçlü bir şekilde temsil edilen Lazer Alüminyum, Türkiye’nin önde gelen solar panel çerçeve üretici şirketlerinden olmasının yanında yakın bir zamanda yaptığı güçlü yatırımlarla ekstrüzyon alanında Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil sistem üreticilerinden biri konumuna ulaşma çalışmalarına başlamıştır. 


1989 yılında kurulan Lazer Alüminyum, solar panel çerçeve üretimi, solar alt taşıyıcı konstrüksiyon ürünleri üretimi ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan alüminyum profillerin tam entegre tasarımcısı ve üreticisi konumundadır. Yatırımı 2023 yılı içerisinde yapılmış 60.000 m. ve 50.000 m. sanayi arsası, hâlihazırda toplamda 14.000 m. kapalı fabrikası olmak üzere toplam 124.000 m.’lik alana sahip olan Lazer ailesi; ekstrüzyon hatları, eloksal tesisi dahil yüzey işlem merkezi, 5 eksen CNC tezgahlar dahil mekanik işlem tesisi, 2 adet manuel, 1 adet yarı otomatik ve 1 adet tam otomatik olmak üzere çerçeve otomasyon hatlarını bünyesinde bulunduran tam entegre bir tesistir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://www.haffner.com.tr/

http://zahit.com.tr

https://aluexpo.com/home-en/

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .