Anasayfa Ürün Haber Teknoloji Vitrindekiler Röportajlar Projeler Makale ve Raporlar Etkinlikler Duayenler Firma Rehberi Fuarlar Ürün Pazarı
Kullanıcı Adı
Şifre

   Yeni Üye | Şifremi Unuttum
İstanbul Sanayi Odası, “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması-2023” Sonuçlarını Açıkladı
 
SARAY, ISO 500’de 266. Sırada Yer Aldı
 
Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Açıklandı..
 
Türkiye Devler Liginde Arslan Alüminyum A.Ş. 2023 Yılı Kuruluş Sıralamasında 244’üncü Sıradan Yer Al
 
Astor Enerji A.Ş. İso 500 Listesi’nde 41 Basamak Yükseldi
 
Yatırım Devi Kenan Metal A.Ş. Alüminyum Billet Üretim Kapasitesini İki Katına Çıkaran Yatırım Anlaşm
 
Kalite ve Güvenin Simgesi: Akpa Alüminyum
 
KALYON PV Türkiye’nin İlk Karbon Nötr Güneş Paneli Üreticisi
 
http://www.caliskanaluminyum.com

https://www.carramimari.com/

https://www.kaban.com.tr/

https://birmilyonnokta.com/amp/firmalar/plaser-insaat

http://www.sienka.com.tr/

https://eminaluminyum.com.tr/

http://www.selsil.com

Toplam Ziyaret : 21369893
   Haberler ET: 28-05-2024 Yazdır   Tavsiye Et
İnfinite Solarex 2024 Fuarında...

Solarex 2024 Fuarının Alüminyum Profil CNC İşleme Makineleri Konusunda En Önemli ve Tek Güçlü Temsilcisi İNFINITY MEKATRONİK Oldu.


4-6 Nisan 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. Salonlarda düzenlenen Solarex İstanbul Fuarı kapılarını sektöre ve ilgililere açtı. Güneş enerjisi alanında Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyan Solarex İstanbul, bu sene de büyük bir başarı yakaladı. Fuar, toplam 502 katılımcıya ev sahipliği yaptı. Bu katılımcıların 377’si yurt içi, 125’i ise yurt dışı firmalardan oluştu. Fuarı 43.758 sektör profesyoneli ziyaret etti.Solarex İstanbul, Türkiye’de faaliyet gösteren güneş enerjisi üreticileri için önemli bir platform görevi gördü. Üreticiler, fuarda ürün ve hizmetlerini tanıtma, yeni pazarlarla tanışma ve marka bilinirliklerini artırma imkanı buldular. Voli Fuar’ın sektördeki deneyimi ve başarıları da fuarın başarısında önemli rol oynadı.


Hızla artan nüfusu ve avantajlı coğrafyası ile Türkiye, güneş enerjisi yatırımları için oldukça çekici bir ülke konumunda. Son yıllarda güneş enerjisi sektöründe yaşanan gelişmeler ve sektördeki dayanışma da bu alana olan ilgiyi artırıyor. Solarex İstanbul Fuarı, bu gelişmeleri yakından takip etme ve sektörün geleceği hakkında bilgi edinme imkânı sundu. Fuar kapsamında düzenlenen paneller ve konferanslar da sektöre önemli katkılar sağladı. Kısa bir zamana büyük başarılar sığdıran INFINITE MEKATRONİK, Solarex’in başarı ve temsil çıtası en yüksek firmalarından biri olarak göz doldurdu.


Solar enerji firmalarının alüminyum CNC işleme makinelerinde de en önemli ürün geliştirici liderliğini almayı hedefleyen INFINITE MEKATRONİK, sergilediği ürünler ve Fuar performansıyla bu hedefe ne kadar yakın olduğunu gözler önüne sergiledi.2014 yılında, Bursa’nın Nilüfer Küçük Sanayi bölgesinde bir atölyede başlayan bir hayal, bugün 5000 m2 kapasiteli modern bir fabrikayla gerçeğe dönüştü. Makine sektöründe fark yaratma arzusu ve hayalleri gerçeğe dönüştürme hedefi ile yola çıkan bu mütevazı girişim, yeniliklere açık ve teknolojinin izinden giden bir ekip sayesinde büyüdü ve gelişti.


2023 yılında, Bursa’nın Nilüfer, Başköy bölgesinde açılan yeni fabrika, bu büyümenin ve gelişmenin somut bir göstergesidir. Bu tesis, sadece üretim kapasitesini artırmakla kalmamış, aynı zamanda INFINITE MEKATRONİK için gelecekteki hedeflere ulaşma yolunda önemli bir kilometre taşı olmuştur.


INFINITE MEKATRONİK, ilkelerinden ödün vermeden, sektördeki güncel gelişmeleri takip ederek ve üzerine koyarak, hedeflerine doğru kararlı adımlarla ilerlemeye kararlıdır. Yenilikçi yaklaşımı ve sürdürülebilir büyüme stratejisi ile başarılarını daha da ileriye taşıyacağına ve sektördeki etkisini güçlendireceğine inanmaktadır. Üretim faaliyetlerine genç ve dinamik ekibiyle devam etmekte olan INFINITE MEKATRONİK, ilerleyen süreçlerde yerli üretimi ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak, teknolojinin izinden giderek kullanıcı dostu ürünler elde etmek hedefindedir.

Ortalama Puan: 0
Geri
 
 
https://www.cagdaskagit.com/

http://fabal.com.tr

http://zahit.com.tr

https://win-eurasia.com/tr

http://www.aypen.com.tr

http://www.kurtoglualuminyum.com

 
Anasayfa Hakkımızda Firmanızı Kayededin İletişim
                  Copyright © 2010 Vizyon Tanıtım. Tüm hakları saklıdır. xdizayn.net .